LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

Kamery wideo LEGRIA 4K i HD dla miłośników filmowania

Twórz wyjątkowe filmy odzwierciedlające Twoje zamiłowanie do tworzenia opowieści dzięki serii zaawansowanych kamer LEGRIA HF G.

Wysoka jakość i bardzo kreatywna praca

Kamery z serii LEGRIA HF G są poręczne i łatwe w użyciu. Zostały wyposażone w zaawansowane technologie i umożliwiają twórczą pracę. Są idealne dla vloggerów, youtuberów, dokumentalistów i filmowców.

Zaawansowana technologia

Rejestruj niezwykle płynne i żywe filmy – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych – dzięki 1-calowej matrycy 4K CMOS lub HD CMOS PRO, wbudowanemu filtrowi szaremu, 5-osiowej stabilizacji obrazu Powered oraz szerokiemu zakresowi dynamicznemu.

Advanced technology

Wygodne i kreatywne fotografowanie

Profesjonalny przełącznik klawiszowy zoomu, odchylany wizjer i intuicyjny ekran dotykowy ułatwiają pracę bez statywu. Konfigurowalne przyciski funkcyjne oraz pokrętło umożliwiają precyzyjne sterowanie i przyspieszają obsługę urządzenia, a mikrofon i słuchawki gwarantują wysoką jakość dźwięku.

Comfortable creative shooting

4K czy Full HD?

Poznaj zalety nagrywania w jakości 4K i Full HD – od rozdzielczości obrazu i przechowywania danych po edycję i odtwarzanie – aby wybrać urządzenie dostosowane do Twoich kreatywnych projektów, zarówno tych bieżących, jak i przyszłych.

Więcej informacji

4k or Full HD?

Które urządzenie firmy Canon najlepiej spełni Twoje filmowe potrzeby

Nie wiesz, które urządzenie firmy Canon jest dla Ciebie najlepsze? Porównaj zalety nagrywania filmów za pomocą kamery LEGRIA, aparatu EOS z wymiennym obiektywem lub jednym z naszych aparatów kompaktowych.

Więcej informacji

Which Canon camera is best for your video needs

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu?