LEGRIA 4K and HD camcorders for video enthusiasts
alt text goes here

KAMERY LEGRIA 4K I HD DLA MIŁOŚNIKÓW FILMOWANIA

Twórz wyjątkowe filmy wyrażające Twoją pasję dzięki serii zaawansowanych kamer LEGRIA HF G.

Wysoka jakość i bardzo kreatywna praca

Urządzenia z serii LEGRIA HF G mają znakomitą optykę, matrycę CMOS 4K lub CMOS PRO HD o wielkości 1 cala, zaawansowany optyczny stabilizator obrazu i rozbudowane opcje ręcznego sterowania, a wszystko w kompaktowym, łatwym w obsłudze korpusie.

Zaawansowane matryce

Matryca CMOS 4K lub CMOS PRO HD o wielkości 1 cala zapewnia obraz o znakomitej jakości, z realistycznie odwzorowanymi kolorami, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Gwarantuje ona szeroki zakres dynamiczny, dzięki czemu można rejestrować drobne detale bez względu na intensywność światła w kadrze.

High Performance Sensors

Zaawansowany optyczny stabilizator obrazu

Optyczny stabilizator obrazu działający w trybach Powered i Dynamic zapewnia wyraźny, szczegółowy obraz – nawet w przypadku filmowania z ręki lub w ruchu. System inteligentnej stabilizacji obrazu dobiera odpowiednie ustawienia (dostępne są 4 tryby) w celu przeciwdziałania ruchom i zapobiegania rozmyciom.

Intelligent Optical Image Stabilisation

Pełna ręczna regulacja

Korzystaj z całkowitej swobody twórczej. Przejmij kontrolę nad ustawianiem ostrości dzięki pierścieniowi ręcznej regulacji na obiektywie i wybierz własne ustawienia ekspozycji, przesłony, prędkości migawki i wzmocnienia za pomocą ekranu dotykowego i programowanego pokrętła sterowania.

Full Manual control

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu?