Konkurs #WIĘCEJ EMOCJI

KONKURS
#WIECEJEMOCJI!

Wyraź #wiecejemocji! 
Sprawdź kto wygrał najnowszy EOS M50!

Oto troje laureatów konkursu #więcejemocji, których nagrodziliśmy aparatami EOS M50. Nie było łatwo, ponieważ poziom był naprawdę wyrównany, ale... mamy to! Co zadecydowało o takim, a nie innym wyborze? 

Po pierwsze,  zgodność z wyzwaniem – czy faktycznie zostały użyte funkcje, o których była mowa w wyzwaniu i czy osiągnięty rezultat wpisywał się w to wyzwanie
Po drugie, kreatywność – oryginalne podejście, pomysł na zdjęcie, który sprawiał, że chcieliśmy powiedzieć: „o, na to byśmy nie wpadli!”
Po trzecie, opisy do prac – tworzyły one nierzadko nierozłączną całość ze zdjęciem, napisane z pasją, czasem w równym stopniu, co same zdjęcia, oddawały twórczą naturę finalistów

Tylko krok za nimi była pozostała trójka finalistów, których nagrodziliśmy drukarkami SELPHY CP1300. Szczególnie urzekli nas oni...

 
PRZEBIEG KONKURSU

W I etapie konkursu  #WIECEJEMOCJI! poprosiliśmy naszych fanów o podzielenie się z nami zdjęciami, na których pochwalą się swoją pasją. Jednak był haczyk - na zdjęciu nie mogło być żadnej postaci! W komentarzu do zdjęcia jego autor miał napisać co i dlaczego nie zmieściło się w kadrze.

W II etapie 6 laureatów etapu I stanęło oko w oko z rzuconymi im wyzwaniami. 

Regulamin konkursu #wiecejemocji

ZOBACZ WYZWANIA

PIERWSZE WYZWANIE

Jestem Alek, znany też jako @hashtagalek i mam przyjemność być autorem pierwszego zadania dla Uczestników drugiego etapu konkursu #wiecejemocji.

Oto moje wyzwanie: Spróbujcie pobawić się kadrem, kątami i zrobić zdjęcie z niecodziennej, totalnie nieoczywistej perspektywy! Do zdjęcia dołączcie koniecznie krótki komentarz wyjaśniający wybór kadru, okoliczności powstania zdjęcia i wszystko, co może zachwycić jurorów.

Wskazówka: aby sięgnąć, gdzie wzrok nie sięga, użyjcie odchylanego ekranu, a nawet aplikacji mobilnej Canon Camera Connect, która zamieni smartfona w pilota zdalnego sterowania aparatem!

DRUGIE WYZWANIE

Witam wszystkich, nazywam się Kasia, @kati_hay! Jestem autorką kolejnego zadania dla Uczestników drugiego etapu konkursu Canon #więcejemocji i sprawdzę… jak radzicie sobie, gdy trzeba na zmienić tempo.

Oto moje wyzwanie: Pokażcie, co Was kręci... w formie wideo!  Zmieśćcie się w 20 sekundach i bez dźwięku! Jego uzupełnieniem niech będzie Wasz krótki komentarz na temat własnego wideo. 

Wskazówka: Nagrajcie pomysłowy film o swojej zajawce, ale zróbcie to w swoim tempie: przyspieszonym - z wykorzystaniem funkcji timelapse lub zwolnionym z slow motion.

TRZECIE WYZWANIE

Cześć! Jestem Beata, a ja jestem Remek. Razem prowadzimy profil instagramowy @WarsawJungle. Jesteśmy autorami trzeciego zadania dla uczestników drugiego etapu konkursu Canon #wiecejemocji.

Oto nasze wyzwanie: Wykorzystując manualne ustawienia aparatu, zrób zdjęcie używając długiego czasu naświetlania. Ważne w zadaniu jest to, aby ten efekt był widoczny na zdjęciu. Jesteśmy ciekawi Waszych komentarzy, dlatego napiszcie kilka zdań, skąd pomysł na Waszą fotograficzną odpowiedź.

Wskazówka: Podejdźcie do zadania najbardziej kreatywnie jak potraficie! Użyjcie długiego czasu naświetlania jak efektu specjalnego.

CZWARTE WYZWANIE

Cześć, nazywam się Marcin Kin i jestem fotografem sportów ekstremalnych.

Oto moje wyzwanie: Finaliści, musicie wykonać kompozycję z maksymalnie dziesięciu zdjęć zrobionych w trybie seryjnym, wykorzystując do tego moc EOS M50, który robi dziesięć klatek/sek. Połączcie aparat z komputerem – zdjęcia obróbcie w programie
Digital Photo Professional i... pokażcie #wiecejemocji!
Tutaj wygrywa nie tylko samo wykonanie, ale także kreatywny pomysł!

Wskazówka: Instrukcja do zadania jest tutaj. Powodzenia!!!

GALERIA

Odpowiedzi naszych laureatów na rzucone im wyzwania

#WIECEJEMOCJI! WIĘCEJ O NAGRODACH!