Moje podejście do fotografii diametralnie się zmieniło

Praca z aparatem EOS M50 - recenzja użytkownika

Recenzja z pracy z EOS M50

 

Zawsze chciałam posiadać aparat, który robi zdjęcia w super jakości. Jako, że pasjonuję się robieniem zdjęć mój telefon nie spełniał moich oczekiwań.

Kiedy dostałam w swoje ręce aparat Canon EOS M50 moje podejście do fotografii diametralnie się zmieniło. Polubiłam robić zdjęcia nawet najprostszym i najbanalniejszym rzeczom. 

Aparat robi piękne zdjęcia, jeżeli chodzi o jakość szczegółów jak i piękne odwzorowanie kolorów. Zdjęcia wykonane tym aparatem przesiąkając soczystością kolorowych barw. Dzięki świetnemu zoomowi mogę uchwycić bardzo wiele, nie tracąc na jakości wykonanych zdjęć. Aparat posiada bardzo wiele funkcji. Jest lekki i idealny na wszelkiego rodzaju podróże. Te małe i duże...  Dzięki wydajnej baterii nie musimy martwić się rozładowanym akumulatorem. 

Odchylony ekran daje nam ogrom możliwość uchwycenia super perspektyw, a podczas wykonywania zdjęć makro pozwala na kontrolę wyostrzenia fotografowanych przedmiotów. Nasze zdjęcia dodatkowo możemy „upiększać” poprzez użycie dodatkowych efektów, którymi dysponuje nasz EOS. 

Ruchliwe i szalone chwile można idealnie wychwycić poprzez wykorzystanie mocy aparatu, który wykonuje zdjęcia w trybie seryjnym z prędkością 10 klatek na sekundę! Do tego idealną opcją jest zastosowanie funkcji „slow motion”, która spowolni szybkie ujęcia w trybie nagrywania.

Aparat Canon EOS M50 testowała Patrycja - laureatka konkursu Canon #wiecejemocji.

Powrót na stronę Odkryj świat EOS M