fun action picture of two woman pouring powder paint on each other
alt text goes here

Wysoka wydajność nagrywania, do 120P w trybie Full HD

Dwa procesory DIGIC DV6 gwarantują wysoką jakość obrazu, szybką reakcję kamery na polecenia użytkownika i nagrywanie z dużą liczbą klatek na sekundę.

Close up front view of Canon C200 video camera

Matryca CMOS 8,85 MP typu Super 35 mm

EOS C200 obsługuje format 4K DCI (4096 × 2160 pikseli) i wykorzystuje szeroki rozstaw pikseli, aby zmaksymalizować ilość światła padającego na matrycę, co skutkuje wysoką czułością i niskim poziomem szumów.

Wyraźniejszy obraz w rozdzielczości 2K i Full HD

Dane obrazu o rozdzielczości 4K zarejestrowane przez matrycę CMOS Super 35 mm są w pełni wykorzystane, co umożliwia korzystanie z funkcji Over Sampling HD Processing zapewniającej wyraźniejszy materiał w rozdzielczości 2K (DCI) i Full HD.

Diagram of 4k image solution

Bardzo wydajne procesory obrazu umożliwiające nagrywanie z dużą liczbą klatek na sekundę

Inteligentne procesory Dual DIGIC DV6 firmy Canon zapewniają rozdzielczość 4K/50P i dużą szybkość wyświetlania klatek (do 120P) w rozdzielczości Full HD z szerokim zakresem dynamicznym, co gwarantuje lepszą jakość obrazu i umożliwia kreatywniejszą pracę.

Close up view of 2 women smiling
Man with guitar being filmed

Szeroki zakres czułości (ISO 100–102400)

Kamera pozwala uchwycić każdy szczegół w zastanym świetle z zachowaniem małej głębi ostrości – wszystko dzięki szerokiemu zakresowi czułości ISO. Taki poziom czułości umożliwia nagrywanie w ostrym, jasnym świetle i przy słabym oświetleniu.

Zapoznaj się z dodatkowymi zaletami