Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Kompaktowa i uniwersalna konfiguracja

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, filtrom szarym i mocowaniu EF kamera EOS C200 jest łatwa w konfiguracji pod kątem oczekiwanego wyglądu obrazu i możliwości kontrolowania pracy w różnych sytuacjach. Ponadto cechuje się dużą mobilnością i wytrzymałością.

Zdalne sterowanie i podgląd poprzez sieć Wi-Fi

Obsługa sieci Wi-Fi i Ethernet umożliwia korzystanie z bardzo przydatnych funkcji sterowania i podglądu w programie Browser Remote na komputerze lub urządzeniu przenośnym. Jest to niezbędne rozwiązanie w przypadku montażu kamery na dronie lub wysięgniku.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Wbudowany 10-stopniowy optyczny filtr szary

EOS C200 ma wbudowane optyczne filtry szare (liczba stopni: 2, 4, 6, 8 lub 10). Szybka i łatwa obsługa przyciskiem pozwala oszczędzać czas.

Wygodna praca z wizjerem EVF-V70

W jasnym otoczeniu można używać opcjonalnego wizjera elektronicznego EVF-V70. Wykorzystuje on wyjątkowy ekran OLED Full HD doskonale odwzorowujący kolory, a także wbudowane elementy sterujące kamery, które doskonale sprawdzają się w przypadku użytkowników pracujących samodzielnie.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Natywna zgodność z szeroką gamą obiektywów Canon EF

Mocowanie EF w kamerze EOS C200 natywnie obsługuje protokoły komunikacji obiektywów firmy Canon. Optymalizuje ono pracę kamery/obiektywu w przypadku obiektywów EF firmy Canon, w tym obiektywów Cine Servo z serii 4K ENG i obiektywów Cine Prime.

Large range of Canon EF lenses

Możliwość montażu mocowania obiektywu PL

Dostępna jest opcjonalna usługa montażu mocowania PL, dzięki czemu zakres obiektywów, których można używać, jest jeszcze większy.

Close up view of Canon PL lens with mount

Zapoznaj się z dodatkowymi zaletami