Multiple recording formats with high frame rates
alt text goes here

Wiele formatów nagrywania z dużą liczbą klatek na sekundę

Nagrywaj w formacie RAW z dużą liczbą klatek na sekundę dzięki opcjonalnemu rejestratorowi CODEX CDX-36150 albo nagrywaj materiał wewnętrznie w formacie ProRes lub XF-AVC w celu przyspieszenia pracy.

Nagrywanie 4.5K RAW

Nagrywanie 4.5K RAW przy użyciu opcjonalnej, dokowanej nagrywarki CODEX CDX-36150 umożliwia korzystanie z 10/12-bitowego trybu 4K RAW do 120P, 2K RAW do 240P lub 4K ProRes do 60P. Dostępne są opcje V-Lock i Gold Mount pozwalające dostosować się do istniejących systemów zasilania.

4.5K RAW recording

Funkcja nagrywania wewnętrznego w formacie ProRes lub XF-AVC

Nagrywanie wewnętrzne w rozdzielczości 4K/UHD na kartach CFast 2.0™ w formacie ProRes lub XF-AVC. Materiał jest pobierany do profesjonalnych systemów NLE bez konieczności transkodowania, co skraca czas i ogranicza koszty produkcji.

Internal ProRes or XF-AVC recording
High frame rates

Duża liczba klatek na sekundę

Model C700 zapewnia opcje nagrywania z dużą liczbą klatek na sekundę dzięki formatowi 4K RAW i rozdzielczości do 4K/120P i 4.5K/100P. Dodatkowo obsługuje rozdzielczość Full HD/2K przy 120P lub 2K (crop)/240P.

Plik proxy i nagrywanie przechodzące

Gniazdo na kartę SD umożliwia nagrywanie pliku proxy (8 bitów, 4:2:0) w formacie XF-AVC, który nadaje się do natychmiastowej edycji. Zdjęcia, metadane, pozycje menu i inne informacje można również zapisać na karcie SD.

Dwa gniazda na kartę CFast umożliwiają jednoczesne tworzenie kopii zapasowej lub wewnętrzne nagrywanie przechodzące.

Proxy file and relay recording

Zapoznaj się z dodatkowymi zaletami