multiple-config-benefit-feature
alt text goes here

Wiele konfiguracji

Nowa konstrukcja modelu Cinema EOS jest wyposażona w intuicyjne elementy sterujące i wbudowaną płytkę montażową, która służy do mocowania opcjonalnych, profesjonalnych akcesoriów i umożliwia stosowanie różnych konfiguracji w celu dopasowania zestawu do danego ujęcia.

Główna kamera filmowa

Pełnowymiarowa kamera filmowa do konfiguracji studyjnej i ręcznej z wbudowaną płytką montażową, która ułatwia montowanie i równoważenie akcesoriów.

primary-cinema-camera

Mocowanie obiektywu EF lub PL

Duża gama obiektywów EF (obiektywów filmowych / filmowych z serwomechanizmem i fotograficznych) oraz możliwość stosowania obiektywu PL z obsługą Cooke/i (dostępna opcja zmiany systemu mocowania obiektywu).

Dowiedz się więcej

ef-pl-lens-mount

Konfiguracja transmisji

Opcjonalne adaptery mocowania B4 (MO-4E i MO-4P) do mocowań EF i PL wraz z 12-stykowym złączem obiektywu umożliwiają zasilanie obiektywów telewizyjnych 2/3" wyposażonych w serwomechanizm i sterowanie nimi za pomocą kamery.

Broadcast configuration
Professional Full HD viewfinder
alt text goes here

Profesjonalny wizjer Full HD

EVF-V70 to doskonały wizjer OLED Full HD, który udostępnia funkcje asystenta podglądu, przekłamania kolorów i symulowanego widoku HDR.

Interfejs użytkownika zapewniający szybki dostęp

Łatwy w obsłudze panel sterowania z sześcioma przyciskami i intuicyjnym interfejsem gwarantuje szybki dostęp do często używanych funkcji kamery.

Quick access user interface

Panel sterowania asystenta operatora

Opcjonalny moduł zdalnego sterowania OU-700 replikuje interfejs użytkownika zapewniający szybki dostęp. Dzięki temu asystenci operatora mogą zmieniać ustawienia z prawej strony kamery lub z odległości do 10 m w przypadku korzystania z kabla przedłużającego.

Camera assistant control panel

Gniazda zasilania akcesoriów

Wyjścia 12 V i 24 V z przodu kamery umożliwiają zasilanie niezbędnych akcesoriów.

Accessory power outputs

Zapoznaj się z dodatkowymi zaletami