Accurate and reliable autofocus
alt text goes here

Celny i niezawodny autofokus

Technologia Dual Pixel CMOS AF firmy Canon umożliwia niezawodnie i łatwe utrzymywanie ostrości obiektów, gdy te przesuwają się w kadrze, oraz zapewnia funkcję ręcznej regulacji ostrości.

Technologia matrycy Dual Pixel CMOS AF

Wyjątkową technologię autofokusu firmy Canon zaprojektowano w celu skutecznego śledzenia ostrości. Matryca CMOS składa się z dwóch fotodiod, z których dane są odczytywane niezależnie w kontekście pracy autofokusu z detekcją fazy i łącznie w przypadku przetwarzania obrazu. Technologia Dual Pixel CMOS AF jest skuteczna w zakresie ponad 80 procent wysokości i szerokości kadru, a do tego bardzo precyzyjna, i to bez uszczerbku dla jakości obrazu.

Dual Pixel CMOS AF technology
Face detection and tracking

Rozpoznawanie i śledzenie twarzy

Funkcja AF z wykrywaniem twarzy pozwala śledzić twarz danej osoby w kadrze i utrzymywać jej wyostrzenie.

Dostosowywanie autofokusu

Dzięki funkcji regulacji autofokusu użytkownik może określić szybkość i czułość mechanizmu AF, co umożliwia ustawienie bardziej naturalnych efektów „płynnej zmiany ostrości” oraz zapewnia elastyczność i kontrolę.

Autofocus tuning

Wspomaganie regulacji ostrości Dual Pixel

Zapewnia graficzny wskazanie odzwierciedlające odchylenie ostrości na osi tył/przód. Prostokąt staje się zielony, gdy obiekt jest wyostrzony, co umożliwia ręczną regulację ostrości.

Dual pixel focus guide

Zapoznaj się z dodatkowymi zaletami