Hero

Oprogramowanie drukarki PIXMA

Firma Canon oferuje klientom zestaw opcjonalnego oprogramowania, które zwiększa wygodę drukowania na urządzeniach PIXMA. Szczegółowe informacje o poszczególnych pozycjach oprogramowania i łącza do pobrania oprogramowania są dostępne na tej stronie.
Należy pamiętać, że wszystkie składniki oprogramowania wymienione poniżej są opcjonalne i mogą zostać zainstalowane a następnie, w razie potrzeby, odinstalowane bez wpływu na podstawowe funkcje drukowania drukarki PIXMA.

Aktualne oprogramowanie

Skorzystaj z poniższych łączy, aby uzyskać dostęp do opisów aktualnie dostępnego oprogramowania firmy Canon.

My Image Garden

My Image Garden

My Image Garden to przydatny program, który umożliwia porządkowanie i drukowanie zdjęć. Instalacja programu My Image Garden jest opcjonalna. Jednak w celu pełnego wykorzystania możliwości drukarki PIXMA jest ona zalecana.

Zdjęcia zostaną automatycznie ponownie uporządkowane w trybie kalendarza na podstawie daty wykonania. Jeśli została skonfigurowana funkcja rozpoznawania twarzy, program My Image Garden automatycznie znajdzie wszystkie zdjęcia w komputerze i uporządkuje je według osób na zdjęciach. Dzięki programowi My Image Garden można łatwo tworzyć i drukować kolaże fotograficzne, kartki okolicznościowe i kalendarze za pomocą dołączonego zestawu szablonów.

Full HD Movie Print jest funkcją programu My Image Garden, która umożliwia przekształcanie klatek filmu na zdjęcia. Wystarczy odtworzyć film HD i wybrać klatki, które zostaną wydrukowane jako jedno zdjęcie, scalić wiele klatek w jedną lub uwzględnić wiele filmów i przedstawić swoją opowieść.
Funkcja drukowania na płytach (Direct Disc Print) umożliwia drukowanie bezpośrednio na płytach przystosowanych do zadrukowania. Za pomocą dostępnych szablonów można projektować własne etykiety z ulubionych zdjęć i dodawać tekst. Ponadto na obrazach można zastosować specjalne filtry, takie jak efekt rybiego oka, rozmyte tło czy miękka ostrość.

Najnowszą wersję programu My Image Garden można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA. Można również pobrać przydatną instrukcję obsługi programu My Image Garden.
Program My Image Garden jest uwzględniony w początkowym zestawie oprogramowania dla drukarek PIXMA.

Powrót do początku

Quick Menu

Quick Menu to narzędzie, które umożliwia łatwe uruchamianie aplikacji i instrukcji dostarczonych z drukarką, a także szybki dostęp do internetowych informacji o produktach. Instalacja narzędzia Quick Menu jest opcjonalna. Jednak w celu pełnego wykorzystania możliwości urządzenia PIXMA jego instalacja jest zalecana.

Ponadto po zainstalowaniu programu My Image Garden można wyświetlać pokazy slajdów na wyświetlaczu komputera.

Należy pamiętać, że narzędzie Quick Menu zastąpiło narzędzie Solution Menu EX.

Najnowszą wersję narzędzia Quick Menu można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA. Można również pobrać przydatną instrukcję obsługi narzędzia Quick Menu.
Narzędzie Quick Menu jest zawarte w początkowym zestawie oprogramowania dla drukarek PIXMA.

Powrót do początku

Quick Menu
MyPrinter

My Printer

My Printer to narzędzie, które umożliwia dostęp do ustawień drukarki, takich jak źródło papieru, i ich zmianę. Instalacja narzędzia My Printer jest opcjonalna. Jednak w celu pełnego wykorzystania możliwości urządzenia PIXMA jego instalacja jest zalecana.

Pozwala on także zdiagnozować, czy nie wystąpiły problemy z konfiguracją sterownika, i naprawić wszelkie wykrywane problemy.
Ponadto można uzyskać dostęp do informacji dotyczących rozwiązywania problemów, które mogą pomóc np. w przypadku rozmazywania się atramentu.

Najnowszą wersję narzędzia My Printer można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA. Narzędzie My Printer jest uwzględnione w początkowym zestawie oprogramowania dla drukarek PIXMA.

Powrót do początku

Easy-WebPrint EX

Easy-WebPrint EX to wtyczka do przeglądarki Windows Internet Explorer, która ułatwia wybieranie najważniejszych części strony, które są następnie łączone w jeden dokument gotowy do wydrukowania. Dostępne funkcje obejmują podgląd wydruku, przycinanie i edycję układu.

Najnowszą wersję wtyczki Easy-WebPrint EX można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA. Wtyczka Easy-Web Print EX jest uwzględniona w początkowym zestawie oprogramowania dla drukarek PIXMA.

Powrót do początku

Easy-WebPrint EX
Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint Pro to dodatek do programów Adobe Photoshop i Digital Photo Professional. Program Easy-PhotoPrint Pro ułatwia drukowanie zdjęć w różnych stylach, na przykład drukowanie na całej stronie bez obramowania, drukowanie indeksu zdjęć, drukowanie monochromatyczne i w trybie Adobe RGB.

Najnowszą wersję programu Easy-Photo Print Pro można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

Canon IJ Network Tool

Narzędzie Canon IJ Network Tool pozwala zainstalować, wyświetlić lub skonfigurować ustawienia sieciowe drukarki podłączonej do sieci.

Najnowszą wersję narzędzia Canon IJ Network Tool można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

Canon IJ Network Tool
Creative Park

Creative Park

Creative Park to ogólnodostępny serwis internetowy, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i wielu innych produktów fotograficznych i papierowych.

Zobacz Creative Park już teraz!

Powrót do początku

Print Studio Pro

Print Studio Pro jest wtyczką zaprojektowaną specjalnie dla profesjonalnych drukarek PIXMA. Więcej informacji można znaleźć na stronie wtyczki Print Studio Pro.

Powrót do początku

Print Studio Pro

Oprogramowanie archiwalne

Skorzystaj z poniższych łączy, aby uzyskać dostęp do opisów starszego oprogramowania firmy Canon, które zostało zastąpione nowymi pozycjami.

Easy PhotoPrint Pro

Easy PhotoPrint EX

Należy pamiętać, że program Easy-Photo Print EX został zastąpiony programem My Image Garden.

Program Easy-Photo Print Ex firmy Canon umożliwia drukowanie atrakcyjnych zdjęć w łatwy, szybki i przyjemny sposób.
Program Easy-Photo Print EX zapewnia dużo kreatywnych możliwości właścicielom urządzeń PIXMA, w tym możliwość drukowania zdjęć bez obramowania, albumów, kalendarzy, a nawet naklejek fotograficznych.

Wszystkie funkcje programu Easy-Photo Print EX są dostępne w programie My Image Garden, który można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

MP Navigator EX

Należy pamiętać, że aplikacja MP Navigator EX została zastąpiona programem My Image Garden.

Ta aplikacja umożliwia skanowanie, zapisywanie i drukowanie zdjęć oraz dokumentów. Pozwala także edytować zdjęcia i dołączać je do wiadomości e-mail.

MP Navigator EX umożliwia skanowanie wielu dokumentów jednocześnie i skanowanie obrazów większych niż płyta szklana. Ponadto zeskanowane obrazy można zapisać, dołączyć do wiadomości e-mail lub poddać edycji i wydrukować.

Wszystkie funkcje aplikacji MP Navigator EX są teraz dostępne w programie My Image Garden, który można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

MP Navigator EX
CD-LabelPrint

CD-LabelPrint

Należy pamiętać, że program CD-LabelPrint został zastąpiony oprogramowaniem My Image Garden.

Dzięki programowi CD-LabelPrint można łatwo tworzyć spersonalizowane etykiety płyt CD i DVD, korzystając z własnych obrazów i tekstu.

Najnowszą wersję programu My Image Garden można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

Solution Menu EX

Należy pamiętać, że moduł Solution Menu EX został zastąpiony przez Quick Menu.

Solution Menu EX ułatwia dostęp do instrukcji obsługi urządzenia PIXMA i oprogramowania do drukowania zdjęć.

Wszystkie funkcje narzędzia Solution Menu EX są teraz dostępne w narzędziu Quick Menu, które można pobrać, wybierając swoje urządzenie na stronie serii PIXMA.

Powrót do początku

Solution Menu EX

Inne przydatne pozycje...