PIXMA Wireless Printing and App Compatibility

Zgodność drukarki PIXMA z funkcją druku bezprzewodowego i aplikacjami

Sprawdź zgodność drukarki PIXMA z różnymi dostępnymi aplikacjami i opcjami druku bezprzewodowego.

Za pomocą tej strony można zapoznać się z różnymi opcjami druku bezprzewodowego i aplikacjami, które są dostępne podczas używania drukarek PIXMA. Dla każdej opcji druku bezprzewodowego można znaleźć krótkie omówienie dostępnych funkcji i listę zgodnych drukarek PIXMA.

Należy pamiętać, że jeśli określony model drukarki PIXMA nie jest umieszczony na liście, to drukarka nie jest zgodna z daną aplikacją lub opcją druku.

Poniższe karty umożliwiają przeglądanie różnych dostępnych opcji druku bezprzewodowego.

Połączenie bezprzewodowe

Drukarka PIXMA z funkcją druku bezprzewodowego umożliwia drukowanie z komputera lub urządzenia przenośnego bez konieczności podłączania przewodów. Oto lista drukarek PIXMA, które oferują bezprzewodowe połączenie z siecią.Należy pamiętać, że jeśli określony model drukarki PIXMA nie jest umieszczony na liście, to drukarka nie obsługuje połączenia bezprzewodowego.

Instrukcje łączenia drukarki PIXMA z siecią bezprzewodową znajdują się w przewodnikach po konfiguracji połączenia bezprzewodowego w urządzeniach PIXMA. Więcej informacji można znaleźć także w sekcji często zadawanych pytań, wybierając swój produkt z powyższej listy. Jeśli produkt nie znajduje się na liście, należy odwiedzić naszą stronę urządzeń serii PIXMA, aby zobaczyć pełne zestawienie drukarek PIXMA.


AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Google Cloud Print™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

Do góry

Aplikacja Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Canon PRINT Inkjet/SELPHY to bezpłatna aplikacja, która umożliwia użytkownikom urządzeń iPad, iPhone i iPod Touch oraz smartfonów lub tabletów z systemem Android korzystanie z różnych funkcji drukowania PIXMA, takich jak bezprzewodowe drukowanie i skanowanie.

Aplikacja umożliwia także obsługę drukarek zgodnych z funkcją chmury, dzięki czemu można używać drukarki zdalnie przez Internet i drukować bezpośrednio z usług w chmurze.

Oto lista drukarek PIXMA zgodnych z aplikacją mobilną Canon PRINT Inkjet/SELPHY.* Drukarka PIXMA PRO-1 jest zgodna tylko wtedy, gdy komputer jest podłączony do routera za pomocą kabla Ethernet.

Należy pamiętać, że jeśli określony model drukarki PIXMA nie jest umieszczony na liście, to drukarka nie jest zgodna z aplikacją PIXMA Printing Solutions.

Poniższe przyciski umożliwiają pobranie aplikacji oraz wyszukanie informacji o aktualnej wersji i zgodności.


iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc. Google Cloud Print™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

Do góry

Apple AirPrint

Standard AirPrint firmy Apple umożliwia natychmiastowe drukowanie zdjęć, wiadomości e-mail, stron internetowych i dokumentów z urządzeń iPad, iPhone i iPod touch bez konieczności instalacji sterowników lub pobierania oprogramowania. Urządzenie automatycznie wykrywa drukarkę z obsługą AirPrint w sieci Wi-Fi, więc wystarczy wybrać drukarkę AirPrint i można drukować.

Urządzenie Apple i drukarka PIXMA, których chcesz użyć, muszą być podłączone do tej samej sieci bezprzewodowej (czasami nazywanej siecią WLAN). Przejrzyj przewodniki po konfiguracji połączenia bezprzewodowego w urządzeniach PIXMA w celu uzyskania pomocy dotyczącej podłączania drukarki PIXMA.

Oto lista drukarek PIXMA zgodnych ze standardem AirPrint firmy Apple.Należy pamiętać, że jeśli określony model drukarki PIXMA nie jest umieszczony na liście, to drukarka nie jest zgodna ze standardem AirPrint firmy Apple.

Więcej informacji na temat usługi AirPrint można znaleźć w instrukcji obsługi funkcji AirPrint firmy Apple. Więcej informacji można znaleźć także w sekcji często zadawanych pytań, wybierając swój produkt z powyższej listy. Jeśli produkt nie znajduje się na liście, należy odwiedzić naszą stronę urządzeń serii PIXMA, aby zobaczyć pełne zestawienie drukarek PIXMA.


iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Google Cloud Print™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

Do góry

Cloud Link

Swoboda drukowania bezpośrednio z Internetu dzięki drukarkom z obsługą chmury. Drukarki z rozbudowaną funkcją Cloud Link umożliwiają wyświetlanie materiałów z Internetu bezpośrednio na ekranie drukarki i drukowanie ich.

Funkcja Cloud Link umożliwia dostęp do następujących funkcji:

  • Drukowanie dokumentów z internetowych serwisów przechowywania danych, takich jak Dropbox i Evernote
  • Przeglądanie i drukowanie wysokiej jakości obrazów bezpośrednio z internetowych albumów fotograficznych w serwisach image.canon, Flickr i Photobucket
  • Drukowanie ulubionych zdjęć z Facebooka i Twittera bezpośrednio z poziomu wyświetlacza drukarki lub aplikacji mobilnej
  • Drukowanie i tworzenie profesjonalnych kartek pocztowych, kalendarzy i wspaniałych wycinanek 3D z wykorzystaniem treści z serwisu Creative Park lub ekskluzywnego CREATIVE PARK PREMIUM firmy Canon
Oto lista drukarek zgodnych z funkcją Cloud Link* Tylko ze smartfonu lub tabletu (niedostępne w drukarce)

Do góry

Inne drukarki z obsługą chmury

Następujące drukarki z obsługą chmury są wyposażone w starszą wersję funkcji PIXMA Cloud Link, która umożliwia dostęp do nieco mniejszego zasobu funkcji: 

  • Przeglądanie i drukowanie z poziomu wyświetlacza drukarki ulubionych zdjęć z internetowych albumów w serwisie image.canon
  • Drukowanie kalendarzy, papeterii i innych szablonów, gdy tylko są potrzebne, bezpośrednio z PIXMA CloudNależy pamiętać, że jeśli określony model drukarki PIXMA nie jest umieszczony na żadnej liście, to drukarka nie jest zgodna z funkcją PIXMA Cloud Link.

Więcej informacji można znaleźć w sekcji często zadawanych pytań, wybierając swój produkt z powyższych list. Jeśli produkt nie znajduje się na liście, należy odwiedzić naszą stronę urządzeń serii PIXMA, aby zobaczyć pełne zestawienie drukarek PIXMA.


* Tylko model PIXMA MX725, MX924, MX925

AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc

Google Cloud Print™ jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

Do góry

Inne przydatne pozycje...

Feedback