Monitory profesjonalne

Canon DP-V2730

Zaawansowany i uniwersalny 27-calowy monitor referencyjny 4K do odtwarzania wyjątkowej jakości obrazu HDR – idealny do transmisji na żywo i postprodukcji.

Dane techniczne

 • 27-calowy monitor 4K HDR

  Panel LCD o rozdzielczości 3840 × 2160, zapewniający pełnoekranową jasność na poziomie 1000 cd/m²

 • Zaawansowane monitorowanie obrazu HDR

  Monitor przebiegów, przekłamanie kolorów, kontrola zakresu itp.

 • Wyjątkowa jakość obrazu

  Obsługa standardów Dolby Vision i EBU TECH33201

 • Wyświetlanie dwóch lub czterech ekranów i obsługa rozdzielczości 8K

  Do bezproblemowego monitorowania wielu kamer i obsługi przepływów pracy obejmujących wysoką rozdzielczość

 • Zdalne sterowanie / łącze Multi-Display Link

  Możliwość połączenia z komputerem, tabletem lub smartfonem w celu zdalnego sterowania

 • Rozbudowane opcje połączeń

  1 wejście HDMI i złącza 12G-SDI (4 wejścia i 5 wyjść)

Nagradzane, zaawansowane narzędzia do monitorowania obrazu HDR

Model DP-V2730 ma nagradzane, zaawansowane narzędzia do monitorowania obrazu HDR firmy Canon, które pomagają w ocenie materiału HDR w kontekście każdego aspektu wyświetlanego sygnału.

DP-V2730

27-calowy monitor o wyjątkowej jasności

Model DP-V2730 ma 27-calowy panel LCD 4K UHD o jednolitej pełnoekranowej jasności sięgającej 1000 cd/m². Technologia lokalnego przyciemniania firmy Canon zapewnia wyjątkowy poziom czerni na poziomie 0,001 cd/m².

Wierne odwzorowanie kolorów w trybie HDR

Najwyższy poziom jasności, szczegóły w ciemnych partiach obrazu i szeroka gama kolorów na całym ekranie zapewniają produktowi Canon zgodność z certyfikatem Dolby Vision i klasą Grade 1A normy EBU TECH33202.

DP-V2730
DP-V2730

Jednoczesne wyświetlanie dwóch lub czterech ekranów i obsługa rozdzielczości 8K

Można wyświetlać obraz w maks. rozdzielczości 4K w trybie dwu- lub czteroekranowym z sygnałów ze złączy SDI i HDMI, a także materiały, w których wykorzystano niestandardowe profile obrazu lub tablice LUT użytkownika. Model DP-V2730 jest przygotowany na obsługę przyszłych przepływów pracy dotyczących obrazu w rozdzielczości 8K.

Rozbudowane opcje połączeń

Model DP-V2730 ma wejście HDMI oraz złącza 12G-SDI (4 wejścia i 5 wyjść) do przesyłania sygnału 4K60P z 10-bitową głębią i próbkowaniem 4:2:2 lub sygnału 4K30P z 12-bitową głębią i próbkowaniem 4:4:4, co umożliwia bezproblemową integrację z wieloma przepływami pracy.

DP-V2730
DP-V2730

Zdalne sterowanie / łącze Multi-Display Link

Model DP-V2730 można połączyć z komputerem, tabletem lub smartfonem i wieloma monitorami firmy Canon (połączenie LAN) za pomocą internetowego interfejsu użytkownika zdalnego sterowania. Ten zoptymalizowany pod kątem obsługi dotykowej interfejs użytkownika zapewnia podgląd obrazu na żywo i szczegółowe informacje o sygnale, a ponadto umożliwia bezpośrednie sterowanie wejściami, narzędziami do monitorowania i ustawieniami.

Wbudowany przełącznik SDI

4-kierunkowe przełączanie sygnału wejściowego SDI jest możliwe dzięki wyjściu MULTI-FUNC SDI3, które obsługuje takie przepływy pracy jak wysyłanie sygnału wyjściowego do monitora reżysera, zewnętrznego rejestratora czy rozwiązania do transmisji na żywo.

DP-V2730
DP-V2730

Zawartość pudełka

Główny moduł monitora DP-V2730
Podręcznik konfiguracji
Ulotka z ostrzeżeniem

Canon DP-V2730
Oceny i recenzje

Produkty powiązane

 1. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon. Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
 2. Klasa Grade 1A uzyskana w odniesieniu do współczynnika kontrastu, szczytowej luminancji, poziomu czerni i jednorodności luminancji.
 3. Wymagana jest płatna licencja.