Monitory profesjonalne

Canon DP-V1830

Mający kompaktową i lekką konstrukcję do zastosowań studyjnych i na planie profesjonalny monitor DP-V1830 zapewnia wyjątkową jakość obrazu 4K HDR.

Dane techniczne

 • 18-calowy wyświetlacz HDR 4K

  Panel LCD o rozdzielczości 3840 × 2160, zapewniający pełnoekranową jasność na poziomie 1000 cd/m²

 • Wyjątkowa jakość obrazu

  Obsługa standardów Dolby Vision i EBU TECH3320*

 • Zaawansowane monitorowanie obrazu HDR

  Monitor przebiegów, przekłamanie kolorów, kontrola zakresu itp.

 • Rozbudowane opcje połączeń

  1 wejście HDMI i złącza 12G-SDI (4 wejścia i 4 wyjścia)

 • Wyświetlanie dwóch lub czterech ekranów i obsługa rozdzielczości 8K

  Do bezproblemowego monitorowania wielu kamer i obsługi przepływów pracy obejmujących wysoką rozdzielczość

 • Solidny i mobilny

  Lekki i zwarty korpus o wadze 7,5 kg

* Ocena Grade 1A uzyskana w odniesieniu do współczynnika kontrastu, szczytowej luminancji, poziomu czerni, jednorodności luminancji i czasu opóźnienia.

POMOC TECHNICZNA DOT. PRODUKTU

Dostępna aktualizacja

Nowe oprogramowanie układowe (wersja 1.1) zapewnia nowe funkcje, w tym dodatkowe narzędzia do monitorowania obrazu HDR, tryb jednoczesnego podglądu obrazu SDI/HDMI i wiele innych opcji. Za dodatkową opłatą jest teraz dostępny wbudowany przełącznik SDI. Usprawnia on produkcje obejmujące wiele kamer.

Narzędzia do monitorowania obrazu HDR

Model DP-V1830 ma nagradzane, zaawansowane narzędzia do monitorowania obrazu HDR firmy Canon, które pomagają w ocenie materiału HDR, zapewniając szczegółowe i dokładne dane dotyczące każdego aspektu wyświetlanego sygnału.

 • Monitor przebiegów HDR / prezentacja kanałów RGB

  Analizuj jasność obrazu od krawędzi do krawędzi dzięki obsługiwanej przez monitor skali obejmującej sygnały IRE, PQ, NLS, a nawet Log – opracowane przez różnych producentów.

 • Funkcja przekłamania barw HDR

  W wizualny sposób prezentuje ekspozycję i odcinanie obrazu na szczegółowych i dostosowywanych skalach kolorów dotyczących sygnałów IRE, PQ lub NLS.

 • Kontrola zakresu

  Włącza monochromatyczny tryb wyświetlania i umożliwia określenie szczytowego poziomu jasności w celu ułatwienia identyfikacji obszarów wymagających regulacji.

 • Kontrola wartości piksela / wykres chromatyczności

  Możesz dokładnie sprawdzić wartości kolorów i jasności poszczególnych pikseli. Wyświetlany jest również wykres CIE ilustrujący rozmieszczenie przestrzeni kolorów pikseli lub ogólnej gamy całego obrazu.

 • Wyświetlanie kolorów wykraczających poza wybraną gamę

  Włącza monochromatyczny tryb wyświetlania i sygnalizuje kolory wykraczające poza wybraną gamą kolorów. Użytkownicy mogą wybrać opcję ITU-R BT.709 lub własną gamę.

 • Porównanie obrazu HDR/SDR

  Zaawansowana funkcja, która przekształca zawartość HDR na SDR w celu dokonania oceny porównawczej. Funkcja umożliwia porównanie pierwotnej zawartości z obrazem po włączeniu tablic LUT lub CDL użytkownika.

 • Histogram HDR

  Graficzne przedstawienie rozkładu jasności na obrazie. Ta funkcja pozwala również zilustrować zakres jasności obrazu SDR i HDR.

 • Monitor jasności kadru

  Innowacyjne narzędzie, które umożliwia użytkownikom dokładne monitorowanie zmian szczytowej jasności w czasie oglądania sekwencji wideo.

 • Widok różnych informacji

  Można korzystać z wielu narzędzi do monitorowania obrazu HDR naraz bez przesłaniania wyświetlanego materiału.

18” Display with Exceptional Brightness

18-calowy monitor o wyjątkowej jasności

Model DP-V1830 ma 18-calowy panel LCD 4K UHD o jednolitej pełnoekranowej jasności sięgającej 1000 cd/m². Dodatkową zaletą jest bardzo niski poziom czerni (0,001 cd/m²), co przekłada się na znakomity obraz HDR o dużej dokładności odwzorowania.

Wierna reprodukcja kolorów i szczegółowy obraz HDR

Zaawansowany monitor firmy Canon i technologia lokalnego przyciemniania zapewniają wyjątkowy poziom jasności, szczegółowe cienie i szeroką gamę kolorów na całym ekranie. Wyjątkowy materiał HDR, certyfikat Dolby Vision i Grade1A w standardzie EBU TECH33201.

1 Ocena Grade 1A uzyskana w odniesieniu do współczynnika kontrastu, szczytowej luminancji, poziomu czerni, jednorodności luminancji i czasu opóźnienia.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Jednoczesne wyświetlanie dwóch lub czterech ekranów i obsługa rozdzielczości 8K

Model DP-V1830 umożliwia jednoczesne wyświetlanie obrazu w maks. rozdzielczości 4K w trybie dwu- lub czteroekranowym, co pozwala na jednoczesne monitorowanie obrazu z wielu kamer. Ta funkcja umożliwia jednoczesne wyświetlanie sygnałów SDI i HDMI, a także poszczególnych profili obrazu lub tablic LUT użytkownika w kontekście poszczególnych wejść*. Monitor może również obsługiwać obraz 8K, dzięki czemu jest gotowy na przyszłe przepływy pracy obejmujące wysoką rozdzielczość.

* Dostępne w lipcu 2022 r. po aktualizacji oprogramowanie układowego.

Wbudowany przełącznik SDI

Model DP-V1830 ma WIELOFUNKCYJNE WYJŚCIE SDI*, dzięki któremu urządzenie może działać jako 4-kierunkowy przełącznik sygnału wejściowego SDI, co przekłada się na wydajniejszą produkcję filmową. Ten wbudowany przełącznik może obsługiwać różne funkcje, takie jak wysyłanie sygnału wyjściowego do monitora reżysera, zewnętrznego rejestratora lub rozwiązania obsługującego transmisję na żywo.

* Wymagana jest płatna licencja. Dostępny od lipca 2022 r. po aktualizacji oprogramowania układowego.

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Lekka, mobilna konstrukcja

Dzięki kompaktowej obudowie o wadze 7,5 kg model DP-V1830 idealnie nadaje się do obsługi produkcji poza studiem. Możliwość zasilania prądem stałym oraz montażu w uchwycie VESA i 19-calowym stelażu umożliwia bardzo elastyczną pracę.

Opcje łączności ułatwiają integrację

Model DP-V1830 ma 1 wejście HDMI oraz złącza 12G-SDI (4 wejścia i 4 wyjścia) do przesyłania 10-bitowego sygnału 4K60P 4:2:2 lub 12-bitowego sygnału 4K30P 4:4:4, co umożliwia bezproblemową integrację z wieloma przepływami pracy.

Canon Camera
Canon Camera

Zdalne sterowanie / łącze Multi-Display Link*

Aby zapewnić sobie jeszcze większą elastyczność i wygodę sterowania, urządzenie DP-V1830 można podłączyć do komputera, tabletu lub smartfonu (za pośrednictwem połączenia LAN) w celu włączenia internetowego interfejsu do obsługi zdalnego sterowania. Ten dotykowy interfejs użytkownika zapewnia podgląd obrazu na żywo i szczegółowe informacje o sygnale, a ponadto umożliwia bezpośrednie sterowanie wejściami, narzędziami do monitorowania i ustawieniami. Co więcej, użytkownicy mogą łączyć ze sobą wiele wyświetlaczy Canon za pośrednictwem sieci lokalnej, aby jednocześnie dostosowywać ustawienia obrazu lub przełączać wejścia.

* Dostępne w lipcu 2022 r. po aktualizacji oprogramowanie układowego.

DP-V1830

Zawartość opakowania

 • Monitor DP-V1830

 • Instrukcja konfiguracji

 • Ulotka z ostrzeżeniem

[WSPARCIE]

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Aby uzyskać dalszą pomoc i porady, skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów firmy Canon i poproś o szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu wykorzystania tego monitora w produkcji.

Powiązane produkty