Professional features

XF705

Profesjonalne parametry

4-calowy odchylany ekran dotykowy

Kamera XF705 z dużym ekranem dotykowym LCD o wysokiej rozdzielczości (1,23 mln punktów) i dużej jasności umożliwia dokładne ustawianie ostrości, a odchylany ekran jest niezwykle przydatny przy obserwowaniu obrazu z różnych pozycji.

4-inch vari-angle touchscreen

Wygodny wspornik na ramię i wyprofilowany uchwyt

Nowa wyjmowana podkładka na ramię i bardziej naturalnie ułożony/wyprofilowany uchwyt z przełącznikiem klawiszowym zoomu w stylu znanym z urządzeń transmisyjnych zwiększają stabilność i zmniejszają zmęczenie podczas dłuższej pracy.

Comfortable shoulder mount and angled grip

Szeroki zakres dynamiczny gamma

Opcja Wide DR Gamma umożliwia płynne kompresowanie jasnych obszarów obrazu i gwarantuje szeroki zakres dynamiczny. Dzięki temu uzyskujemy piękne odcienie skóry i płynne przejścia tonalne.

Wide DR gamma(normal)

Normalna

Wide DR gamma(wide)

Szeroki zakres dynamiczny gamma


4-kanałowy dźwięk cyfrowy

Kamera XF705 obsługuje 2 przełączalne wejścia AES/EBU, analogowe interfejsy XLR i 4-kanałowy dźwięk, zapewniając profesjonalne możliwości w zakresie dźwięku.

4 Channel digital audio

Dwie karty SD

Kamerę XF705 wyposażono w 2 gniazda kart SD, które umożliwiają nagrywanie jednoczesne lub przechodzące.

Dual SD cards

Wbudowane filtry szare

Wewnętrzny filtr szary wykorzystuje mechanizm głowicy umożliwiający wybór trzech gęstości (ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64), dzięki czemu głębię ostrości można zmieniać pierścieniem regulacji przysłony bez wpływu na poziom ekspozycji.

Built-in ND filters

Opcje pilota zdalnego sterowania

Kamerą można sterować bezprzewodowo za pomocą smartfona lub tabletu z aplikacją Browser Remote. Można też skorzystać z przewodowego pilota zdalnego sterowania RC-V100 firmy Canon, który umożliwia szybką obsługę funkcji z dużej odległości.

Remote control options

Nagrywanie w podczerwieni

Model XF705 jest wyposażony w tryb nagrywania w podczerwieni (zielony/biały), co umożliwia filmowanie, gdy światło otoczenia jest słabe lub nie ma go w ogóle.

Odkryj pozostałe zalety

Produkty powiązane