ARTYKUŁ

Jak bardzo wiernie odwzorowywać szczegóły na wydrukach dzięki drukarce imagePROGRAF PRO-1000

How to bring stunning detail to your prints with the imagePROGRAF PRO-1000

Niezależnie od tego, czy przygotowujesz zdjęcia do wyświetlania czy sprzedaży, potrzebujesz profesjonalnej drukarki, która może zapewnić doskonałe szczegóły i kolory – drukarka imagePROGRAF PRO-1000 jest idealnym urządzeniem, które pozwoli ożywić zdjęcia.

Gdy w grę wchodzi wierne odwzorowywanie najlepszych ujęć, kluczowa jest dynamika, kolorystyka i jakość. Drukarka imagePROGRAF PRO-1000 odziedziczyła czerwoną linię, czyli symbol wyjątkowej jakości, po serii EOS. Dzięki zaawansowanemu systemowi 12 atramentów, bezproblemowej pracy i dodatkowemu oprogramowaniu do edycji możesz tworzyć zdjęcia, które będą zgodne z Twoją kreatywną wizją. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

imagePROGRAF PRO-1000
imagePROGRAF PRO-1000

Przepływ pracy „Crystal-fidelity” firmy Canon

Dzięki imagePROGRAF PRO-1000 użytkownicy aparatów Canon EOS mogą drukować zdjęcia za pomocą wbudowanego oprogramowania do obróbki i drukowania fotografii Digital Photo Professional oraz wtyczek Print Studio Pro i Professional Print & Layout. Ten wyjątkowy przepływ pracy firmy Canon umożliwia użytkownikom edytowanie i drukowanie zdjęć z aparatów Canon EOS z zachowaniem szczegółowości i wyrazistości.

imagePROGRAF PRO-1000 working environment open

Zwiększona użyteczność w przepływie pracy

Dzięki specjalnym wtyczkom Canon można zwiększyć wydajność i efektywność drukowania. Opracowane z myślą o popularnym oprogramowaniu do edycji zdjęć wtyczki Print Studio Pro i Professional Print & Layout firmy Canon usprawniają proces drukowania, pomagając precyzyjnie to, co widać na ekranie, do tego, co pojawia się na wydruku.

Dzięki wtyczce Print Studio Pro funkcje drukowania, takie jak narzędzia do przycinania i obracania, ustawienia drukowania i podgląd na żywo, są zgromadzone na jednym ekranie, co ułatwia korzystanie z nich. Zaawansowany interfejs użytkownika we wtyczce Professional Print & Layout usprawnia pracę dzięki etapowej procedurze drukowania, która ułatwia produkcję materiałów.

imagePROGRAF PRO-1000 wifi pictbridge lifestyle

Elastyczne ustawienia i zarządzanie kolorami

Wtyczki firmy Canon ułatwiają także dostosowywanie ustawień drukarki, papieru, układu i kolorów, dzięki czemu można uzyskać optymalną jakość wydruków. Funkcja odwzorowania kontrastu dostępna w obu wtyczkach umożliwia uzyskanie obrazu o większej wyrazistości.

Wybór profilu ICC ułatwia zarządzanie kolorami. Ulepszona struktura profilu drukarki i łatwa w obsłudze kompensacja punktu czerni umożliwiają lepsze odwzorowywanie kolorów, dopasowując najciemniejszy punkt profilu ICC obrazu do odpowiednika tego parametru w drukarce. Sposób renderowania i funkcja soft proofing sprawiają, że obrazy są wiernie odwzorowywane.

imagePROGRAF PRO-1000 mobile printing lifestyle

Doskonałe czarno-białe wydruki

Przyciągające wzrok czarno-białe wydruki przywodzą na myśl styl kina noir. Wysokiej jakości czarno-białe obrazy o neutralnych odcieniach można uzyskać dzięki czterem specjalnym atramentom monochromatycznym LUCIA PRO – czarnemu fotograficznemu, czarnemu matowemu, szaremu i szaremu fotograficznemu. Umożliwiają one drukowanie czarno-białych zdjęć o wyjątkowej głębi i wyrazistości.

imagePROGRAF PRO-1000 side paper black & white

Większa wydajność – wysoka produktywność

Częste zmiany atramentu mogą zaburzyć rytm pracy. Jednak dzięki pojemnym zbiornikom z atramentem o pojemności 80 ml nie musisz jej przerywać i zakłócać swojej kreatywności. Prosta w wymianie kaseta konserwacyjna zwiększa wydajność w przypadku dużej ilości wydruków – wszystkie 12 atramentów można łatwo włożyć z przodu drukarki. Są one umieszczane za opuszczaną pokrywą.

imagePROGRAF PRO-1000 ink set

Autor: Claire Price