Canon imagePROGRAF PRO-1000

Żywe obrazy dzięki wyjątkowej drukarce nabiurkowej A2

Drukuj w niebywałej jakości na drukarce nabiurkowej A2 imagePROGRAF PRO-1000, która zapewnia wysoką jakość koloru i dużą szczegółowość. Zaawansowany system 12 atramentów wiernie odwzorowuje obrazy.

Magia atramentu na papierze

Poniższe filmy prezentują niebywałe możliwości drukarki imagePROGRAF PRO-1000. Clive Booth, najwyższej klasy fotograf i uczestnik programu Canon Explorer, opowiada, jak piękne i efektowne wydruki pozwalają ożywić jego prace. Clive Booth nazywa to „magią atramentu na papierze”.

Clive Booth – drukowanie

Doskonały cykl drukowania

Okno na rzeczywistość

Odwzorowanie zadziwiającej jakości obrazu

Niebywałe wyniki drukowania

Przejdź na wyższy poziom drukowania. Drukuj wysokiej jakości zdjęcia, które zachwycą każdego i sprawią, że z pewnością siebie będziesz upubliczniać i sprzedawać swoje prace.

PRO-1000
PRO-1000

Atrakcyjny druk do formatu A2

Korzystaj z możliwości drukowania zachwycających obrazów bez obramowania do formatu A2 bez kompromisów w zakresie jakości. Wykorzystaj szybkość drukowania i precyzję kolorów – obsługa szerokiej gamy nośników, np. papieru błyszczącego, matowego, artystycznego i o płóciennej fakturze, gwarantuje właściwy wygląd.

Więcej szczegółów i lepsze kolory

Dzięki nowemu systemowi 12 atramentów LUCIA PRO obrazy będą wiernie odwzorowane na wydrukach. Nowo opracowane mikrokapsułki atramentu LUCIA PRO zapewniają lepsze kolory o szerszej gamie i większą szczegółowość niż dotychczas. Szeroki zakres dynamiczny kolorów i większa szczegółowość obrazu w ciemniejszych partiach pozwalają ukazać wszystkie subtelne niuanse fotografii w formatach od 4 × 6 cali aż do A2.

Lepszy połysk i ograniczony efekt brązowienia

Technologia atramentów Chroma Optimizer firmy Canon ułatwia osiągnięcie równomiernego połysku w przypadku drukowania na papierze błyszczącym. Atrament Chroma Optimizer jest stosowany na wydrukowanym obrazie, dzięki czemu reguluje sposób odbijania światła przez powierzchnię i zapewnia naturalne odwzorowanie kolorów na gotowym wydruku. Dzięki temu zyskujemy obrazy o intensywnej czerni. Zapobiega to także powstawaniu niepożądanych brązowych obszarów na zdjęciach.

PRO-1000
PRO-1000

Doskonałe czarno-białe wydruki

Tworzenie fantastycznych czarno-białych wydruków o neutralnych odcieniach umożliwiają cztery specjalne atramenty monochromatyczne systemu atramentów LUCIA PRO: czarny fotograficzny, czarny matowy, szary i szary fotograficzny.

Duża szybkość drukowania i łatwość obsługi

PRO-1000

Profesjonalna i funkcjonalna konstrukcja

Drukarka imagePROGRAF PRO-1000 odziedziczyła czerwoną linię, czyli symbol wyjątkowej jakości, po serii EOS. Dzięki profesjonalnej i funkcjonalnej konstrukcji ten nabiurkowy model na pewno zainspiruje profesjonalnych fotografów i amatorów. Jest wyposażony w solidną obudowę, która zapewnia precyzyjne nanoszenie atramentu, oraz dodatkową tacę podawania ręcznego, która umożliwia pracę papierem o większej gramaturze.

Większa wydajność – wysoka produktywność

Zbiorniki na atrament o dużej pojemności 80 ml zmniejszają częstotliwość wymiany atramentu, a łatwa do wymiany kaseta konserwacyjna zwiększa efektywność pracy użytkowników, którzy dużo drukują. Wszystkie 12 atramentów można łatwo włożyć z przodu drukarki. Są one umieszczane za opuszczaną pokrywą.

PRO-1000

Oszczędność atramentu i czasu

Niezależne dysze do atramentu czarnego matowego i czarnego fotograficznego pozwalają oszczędzać atrament i czas w przypadku zmiany typu używanego nośnika.

PRO-1000

PRO-1000

Sprawny cykl pracy: od rejestracji po wydruk

Cykl drukowania – Clive Booth (Canon Explorer)

PRO-1000

Elastyczne ustawienia i zarządzanie kolorami

Wtyczka Print Studio Pro firmy Canon uwzględnia nowy układ ekranu, który ułatwia dostosowywanie ustawień drukarki, papieru, układu i kolorów, dzięki czemu można uzyskać optymalną jakość wydruków. Użytkownik może tworzyć zestawy preferowanych ustawień, najlepiej dopasowanych do wymagań, a następnie wracać do nich, gdy będą potrzebne. Jeszcze łatwiejsze zarządzanie kolorami – można korzystać z pola wyboru profilu ICC, wybrać opcję renderowania i użyć całkowicie nowej funkcji do soft proofingu.

Zaktualizowana wtyczka Print Studio Pro

Wtyczka Print Studio Pro stanowi doskonałe ogniwo między obrazami a gotowymi wydrukami. Nowa funkcja wtyczki, „Reprodukcja kontrastu”, umożliwia drukowanie obrazów o wysokim poziomie szczegółów z niewiarygodną ostrością i wyrazistością.

Zwiększona użyteczność w cyklu pracy

Zwiększ produktywność i wydajność pracy dzięki łączności bezprzewodowej i łączności z chmurą. Pobierz aplikację Canon PRINT na urządzenie z systemem iOS lub Android lub drukuj z wykorzystaniem połączenia Wi-Fi komputera stacjonarnego lub laptopa. W przypadku aparatów zgodnych z PictBridge można drukować bezpośrednio przez sieć Wi-Fi.

PRO-1000

PRO-1000

Cykl pracy „Crystal-fidelity” firmy Canon

Dzięki imagePROGRAF PRO-1000 użytkownicy aparatów Canon EOS mogą drukować zdjęcia za pomocą wbudowanego oprogramowania do obróbki i drukowania fotografii: Digital Photo Professional i wtyczki Print Studio Pro. Ten wyjątkowy cykl pracy firmy Canon umożliwia użytkownikom edytowanie i drukowanie zdjęć z aparatów Canon EOS z zachowaniem szczegółowości i wyrazistości pierwotnych zdjęć.

PRO-1000

Najważniejsze wskazówki Clive’a Bootha (Canon Explorer) dotyczące drukowania

Galeria

Dane techniczne

f1_8-2_8

Chroma Optimizer

Matryca CMOS o rozmiarze 1,0 cala

Łatwy w obsłudze kolorowy wyświetlacz

DIGIC 7

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Full HD 60p

Atrament pigmentowy o wysokiej trwałości

Prints up to A2

Druk do formatu A2

Micro ink droplets for precise print

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

Wi-Fi & Ethernet connectivity

Obsługa połączeń Wi-Fi i Ethernet

Print plug-in for photo applications

Wtyczka do obsługi drukowania w aplikacjach fotograficznych

Zawartość pudełka

Nagrody

Polecamy