Canon imagePROGRAF PRO-1000

Żywe obrazy dzięki wyjątkowej drukarce nabiurkowej A2

Drukuj w niebywałej jakości na drukarce nabiurkowej A2 imagePROGRAF PRO-1000, która zapewnia wysoką jakość koloru i dużą szczegółowość. Zaawansowany system 12 atramentów wiernie odwzorowuje obrazy.

Magia atramentu na papierze

Poniższe filmy prezentują niebywałe możliwości drukarki imagePROGRAF PRO-1000. Clive Booth, najwyższej klasy fotograf i uczestnik programu Canon Explorer, opowiada, jak piękne i efektowne wydruki pozwalają ożywić jego prace. Clive Booth nazywa to „magią atramentu na papierze”.

Odwzorowanie zadziwiającej jakości obrazu

Niebywałe wyniki drukowania

Przejdź na wyższy poziom drukowania. Drukuj wysokiej jakości zdjęcia, które zachwycą każdego i sprawią, że z pewnością siebie będziesz upubliczniać i sprzedawać swoje prace.

PRO-1000
PRO-1000

Atrakcyjny druk do formatu A2

Korzystaj z możliwości drukowania zachwycających obrazów bez obramowania do formatu A2 bez kompromisów w zakresie jakości. Wykorzystaj szybkość drukowania i precyzję kolorów – obsługa szerokiej gamy nośników, np. papieru błyszczącego, matowego, artystycznego i o płóciennej fakturze, gwarantuje właściwy wygląd.

Więcej szczegółów i lepsze kolory

Dzięki nowemu systemowi 12 atramentów LUCIA PRO obrazy będą wiernie odwzorowane na wydrukach. Nowo opracowane mikrokapsułki atramentu LUCIA PRO zapewniają lepsze kolory o szerszej gamie i większą szczegółowość niż dotychczas. Szeroki zakres dynamiczny kolorów i większa szczegółowość obrazu w ciemniejszych partiach pozwalają ukazać wszystkie subtelne niuanse fotografii w formatach od 4 × 6 cali aż do A2.

Lepszy połysk i ograniczony efekt brązowienia

Technologia atramentów Chroma Optimizer firmy Canon ułatwia osiągnięcie równomiernego połysku w przypadku drukowania na papierze błyszczącym. Atrament Chroma Optimizer jest stosowany na wydrukowanym obrazie, dzięki czemu reguluje sposób odbijania światła przez powierzchnię i zapewnia naturalne odwzorowanie kolorów na gotowym wydruku. Dzięki temu zyskujemy obrazy o intensywnej czerni. Zapobiega to także powstawaniu niepożądanych brązowych obszarów na zdjęciach.

PRO-1000
PRO-1000

Doskonałe czarno-białe wydruki

Tworzenie fantastycznych czarno-białych wydruków o neutralnych odcieniach umożliwiają cztery specjalne atramenty monochromatyczne systemu atramentów LUCIA PRO: czarny fotograficzny, czarny matowy, szary i szary fotograficzny.

Duża szybkość drukowania i łatwość obsługi

PRO-1000

Profesjonalna i funkcjonalna konstrukcja

Drukarka imagePROGRAF PRO-1000 odziedziczyła czerwoną linię, czyli symbol wyjątkowej jakości, po serii EOS. Dzięki profesjonalnej i funkcjonalnej konstrukcji ten nabiurkowy model na pewno zainspiruje profesjonalnych fotografów i amatorów. Jest wyposażony w solidną obudowę, która zapewnia precyzyjne nanoszenie atramentu, oraz dodatkową tacę podawania ręcznego, która umożliwia pracę papierem o większej gramaturze.

Większa wydajność – wysoka produktywność

Zbiorniki na atrament o dużej pojemności 80 ml zmniejszają częstotliwość wymiany atramentu, a łatwa do wymiany kaseta konserwacyjna zwiększa efektywność pracy użytkowników, którzy dużo drukują. Wszystkie 12 atramentów można łatwo włożyć z przodu drukarki. Są one umieszczane za opuszczaną pokrywą.

PRO-1000

Oszczędność atramentu i czasu

Niezależne dysze do atramentu czarnego matowego i czarnego fotograficznego pozwalają oszczędzać atrament i czas w przypadku zmiany typu używanego nośnika.

PRO-1000

PRO-1000

Sprawny cykl pracy: od rejestracji po wydruk

Cykl drukowania – Clive Booth (Canon Explorer)

PRO-1000

Elastyczne ustawienia i zarządzanie kolorami

Wtyczka Print Studio Pro firmy Canon uwzględnia nowy układ ekranu, który ułatwia dostosowywanie ustawień drukarki, papieru, układu i kolorów, dzięki czemu można uzyskać optymalną jakość wydruków. Użytkownik może tworzyć zestawy preferowanych ustawień, najlepiej dopasowanych do wymagań, a następnie wracać do nich, gdy będą potrzebne. Jeszcze łatwiejsze zarządzanie kolorami – można korzystać z pola wyboru profilu ICC, wybrać opcję renderowania i użyć całkowicie nowej funkcji do soft proofingu.

Zaktualizowana wtyczka Print Studio Pro

Wtyczka Print Studio Pro stanowi doskonałe ogniwo między obrazami a gotowymi wydrukami. Nowa funkcja wtyczki, „Reprodukcja kontrastu”, umożliwia drukowanie obrazów o wysokim poziomie szczegółów z niewiarygodną ostrością i wyrazistością.

Zwiększona użyteczność w cyklu pracy

Zwiększ produktywność i wydajność pracy dzięki łączności bezprzewodowej i łączności z chmurą. Pobierz aplikację Canon PRINT na urządzenie z systemem iOS lub Android lub drukuj z wykorzystaniem połączenia Wi-Fi komputera stacjonarnego lub laptopa. W przypadku aparatów zgodnych z PictBridge można drukować bezpośrednio przez sieć Wi-Fi.

PRO-1000

PRO-1000

Cykl pracy „Crystal-fidelity” firmy Canon

Dzięki imagePROGRAF PRO-1000 użytkownicy aparatów Canon EOS mogą drukować zdjęcia za pomocą wbudowanego oprogramowania do obróbki i drukowania fotografii: Digital Photo Professional i wtyczki Print Studio Pro. Ten wyjątkowy cykl pracy firmy Canon umożliwia użytkownikom edytowanie i drukowanie zdjęć z aparatów Canon EOS z zachowaniem szczegółowości i wyrazistości pierwotnych zdjęć.

PRO-1000

Najważniejsze wskazówki Clive’a Bootha (Canon Explorer) dotyczące drukowania

Galeria

Dane techniczne

f1_8-2_8

Chroma Optimizer

Matryca CMOS o rozmiarze 1,0 cala

Łatwy w obsłudze kolorowy wyświetlacz

DIGIC 7

Wystarczy wymieniać atrament po wyczerpaniu

Full HD 60p

Atrament pigmentowy o wysokiej trwałości

Prints up to A2

Druk do formatu A2

Micro ink droplets for precise print

Małe kropelki atramentu zapewniają precyzję druku

Wi-Fi & Ethernet connectivity

Obsługa połączeń Wi-Fi i Ethernet

Print plug-in for photo applications

Wtyczka do obsługi drukowania w aplikacjach fotograficznych

Zawartość pudełka

Nagrody

Polecamy