Canon PIXMA TS305

PIXMA TS305

Niedroga, kompaktowa drukarka Wi-Fi umożliwia łatwe, bezprzewodowe drukowanie dokumentów i zdjęć 10 × 15 cm bez obramowania z urządzeń inteligentnych i usług w chmurze.

Kup teraz KUP ATRAMENT

Galeria

Kompaktowa, inteligentna i przystępna cenowo drukarka Wi-Fi

Niedrogie, kompaktowe drukowanie bezprzewodowe wysokiej jakości dokumentów i żywych zdjęć bez obramowania z urządzeń inteligentnych i usług w chmurze. Funkcja Smartphone Capture and Copy dostępna w aplikacji Canon PRINT umożliwia tworzenie kopii dokumentów w podróży.

Zobacz pełne dane techniczne

PIXMA TS305

Zobacz wszystkie cechy

Dane techniczne

Wi-Fi printing

Drukowanie przez Wi-Fi

Canon PRINT app

Aplikacja Canon PRINT

Borderless printing

Drukowanie bez obramowania

FINE Cartridge

Kaseta FINE

XL inks

Pojemniki z atramentem XL

Smartphone Capture and Copy

Funkcja Smartphone Capture and Copy

Zobacz pełne dane techniczne

Canon PIXMA TS305
Canon PIXMA TS305

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz do prostego, ekonomicznego drukowania bezprzewodowego — wystarczy włożyć papier i nośniki fotograficzne.

Drukarka jednofunkcyjna — PIXMA TS305

2 kasety FINE

Przewód zasilający

Instalacyjna płyta CD-ROM

Instrukcje obsługi i inne dokumenty

Canon PIXMA TS305
Oceny i recenzje

Produkty Canon znakomicie się uzupełniają

Używanie atramentu i papieru firmy Canon z drukarką tej marki gwarantuje wyjątkowe, profesjonalne efekty za każdym razem.

Produkty powiązane

* Urządzenie wyposażone w niskoenergetyczną technologię Bluetooth® (drukowanie przez Bluetooth jest dostępne tylko w urządzeniach z systemem Android). Nie można zagwarantować działania funkcji dostępnych za pomocą łączności Bluetooth i aplikacji Canon PRINT Inkjet/SELPHY na wszystkich smartfonach z systemem Android. Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.