Prawdziwe kolory na perfekcyjnych wydrukach

8-kolorowy system atramentu barwnikowego modelu Canon PIXMA PRO-200 sprawia, że otrzymujesz obraz widziany w kadrze także na wydruku, zawsze w wysokiej jakości.

Pięknie i kolorowo

Mieszkająca w Londynie fotograf kulinarna Natasha Alipour-Faridani tworzy zdjęcia, które wywołują niesamowite wrażenie. Mienią się hipnotyzującymi kolorami i są pełne światła. Pokazują, jak istotną rolę w pracy fotografika odgrywa kontrast i nasycenie. Bez względu na temat fotografii, tło lub ustawienie światła należy pamiętać o tym, co widzimy w obiektywie, a po edycji w cyfrowej ciemni otrzymujemy na wydruku. Czasami fotograficy są rozczarowani uzyskanymi efektami, ponieważ na wydruku nie widzą dynamicznego błękitu, głębokiej czerni ani intensywnej czerwieni. Model Canon PIXMA PRO-200 eliminuje te problemy.

Fotograficzka przeglądająca kolorowe odbitki o różnych rozmiarach, wydrukowane na drukarce PIXMA PRO-200

Magia ośmiu kolorów

W tej drukarce kolor ma znaczenie. Doskonały 8-kolorowy system atramentu barwnikowego umożliwia obsługę rozszerzonej gamy kolorów, dzięki czemu można drukować wysokiej jakości zdjęcia o szerokim zakresie tonacji i odcieni. Atrament szary i jasnoszary sprawiają, że wydruki czarno-białe także wyglądają niesamowicie. Alipour-Faridani jest pod wrażeniem odwzorowania kolorów przez drukarkę Canon PIXMA PRO-200, od kiedy zaczęła z niej korzystać. Jak mówi: „Doskonale radzi sobie z drukowaniem moich prac. Sprawia, że chcę jeszcze robić jeszcze lepsze zdjęcia i śmielej używać kolorów”.

„System ośmiu atramentów barwnikowych pozwala uzyskać niezwykle dynamiczne kolory”.

Fotograficzka przeglądająca różne wysokiej jakości zdjęcia o szerokim spektrum tonów i odcieni, wydrukowane na drukarce PIXMA PRO-200

Powiązane artykuły

  • PIXMA PRO-200

    Łatwe i różnorodne drukowanie

    To niewielkie urządzenie ma łatwe w obsłudze oprogramowanie i duże możliwości drukowania. Zajmuje niewiele miejsca i umożliwia uwolnienie całego potencjału twórczego.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 – duże wydruki bez obramowania

    Model Canon PIXMA PRO-200 umożliwia drukowanie zdjęć bez obramowania. Dowiedz się więcej o funkcjach tego urządzenia, takich jak drukowanie panoramiczne i uniwersalna obsługa nośników.