Łatwe i różnorodne drukowanie

To niewielkie urządzenie ma łatwe w obsłudze oprogramowanie i duże możliwości drukowania. Zajmuje niewiele miejsca i umożliwia uwolnienie całego potencjału twórczego.

Wybierz papier odpowiedni dla drukowanego zdjęcia

Jeżeli szukasz drukarki A3+, która nie zajmie całego biurka, Canon PIXMA PRO-200 to właściwy wybór. „Doskonale mieści się na stole w moim studio” – twierdzi mieszkająca w Londynie fotograf kulinarna Natasha Alipour-Faridani. „Jeśli muszę zabrać ją na plan, nie stanowi to problemu, bo jest lekka i kompaktowa”. Uniwersalność to kolejna zaleta drukarki Canon PIXMA PRO-200, szczególnie gdy chodzi o obsługę różnych formatów papieru. Trzy możliwości podawania papieru i wydruki A3+ gotowe już po 90 sekundach przekładają się na swobodę i wydajność tworzenia dużych (i małych) prac w domu. Automatyczne prostowanie papieru oznacza, że możesz zapomnieć o nieprawidłowych wydrukach i nieodpowiednim wyrównaniu.

Fotograficzka odbierająca żywy, kolorowy wydruk wykonany na drukarce PIXMA PRO-200 i wybranym przez nią papierze

Technologia, która sprawdza się w praktyce

Gdy chcesz wysłać zdjęcie do drukarki, oprogramowanie Professional Print and Layout firmy Canon zajmie się wszystkim. Jest udostępniane z drukarką Canon PIXMA PRO-200. Umożliwia wybór papieru i formatu optymalnego w danym projekcie oraz sprawdzenie różnych profili kolorów przed rozpoczęciem drukowania. „Działa bardzo szybko i jest łatwe w obsłudze” – twierdzi Natasha Alipour-Faridani. „Mogę zrobić kolejne testy, ale wiem, że nie wydłuży to edycji”. Wypróbuj różne ustawienia i sprawdź aktualne działania na 3-calowym ekranie LCD, a doskonałe możliwości drukowania masz w zasięgu ręki.

„Mogę zrobić kolejne testy, ale wiem, że nie wydłuży to edycji”.

Stacja robocza fotografa, trwa edycja i drukowanie fotografii

Powiązane artykuły

  • PIXMA PRO-200

    Prawdziwe kolory na perfekcyjnych wydrukach

    8-kolorowy system atramentu barwnikowego modelu Canon PIXMA PRO-200 sprawia, że otrzymujesz obraz widziany w kadrze także na wydruku, zawsze w wysokiej jakości.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 – duże wydruki bez obramowania

    Model Canon PIXMA PRO-200 umożliwia drukowanie zdjęć bez obramowania. Dowiedz się więcej o funkcjach tego urządzenia, takich jak drukowanie panoramiczne i uniwersalna obsługa nośników.