Nie ograniczaj się, twórz duże wydruki

Gdy masz drukarkę Canon PIXMA PRO-200, rozmiar nie stanowi problemu. Poznaj drukowanie w formacie A3+ bez obramowania i zaprezentuj cały swój potencjał twórczy.

Zawsze doskonała jakość na urządzeniach Canon

„Od zdjęcia do wydruku, wszystko na urządzeniach Canon” – mówi mieszkająca w Londynie fotograf kulinarna Natasha Alipour-Faridani. Tworzy dynamiczne prace, na których utrwala apetycznie potrawy i napoje, a następnie bardzo łatwo przenosi je z aparatu Canon na drukarkę i papier. W studio korzysta z drukarki Canon PIXMA PRO-200. Dzięki możliwości obsługi różnych nośników, w tym papierów błyszczących i Fine Art, oraz wyboru formatu wydruków do A3+ ma ona (podobnie jak wszyscy inni fotograficy) do dyspozycji mnóstwo możliwości ułatwiających prezentację swojego nieograniczonego potencjału twórczego.

Fotograficzka oglądająca kolorowe zdjęcie z drukarki PIXMA PRO-200

Duże wydruki bez ramek w sam raz na wystawę

Dla osób zajmujących się fotografią amatorsko i profesjonalnie oglądanie własnego zdjęcia na wydruku to coś wyjątkowego. „To szczególne uczucie, gdy masz w ręku wydruk zdjęcia, zwłaszcza gdy możesz je oprawić, umieścić na ścianie i dokładnie mu się przyjrzeć” – mówi Alipour-Faridani. Model Canon PIXMA PRO-200 umożliwia drukowanie w formacie A3+ lub w trybie panoramicznym, co zapewnia pełną kontrolę i pozwala w pełni zaprezentować swoje umiejętności fotograficzne. Drukowanie bez obramowania sprawia, że gotowego zdjęcia nie trzeba później przycinać. Są gotowe do oprawienia zaraz po wydrukowaniu.

„Od fotografii do wydruku, wszystko na urządzeniach Canon”.

Fotograficzka odbierająca odbitki oraz duże kolorowe zdjęcia bez obramowania z drukarki PIXMA PRO-200, prezentowane na ścianie

Powiązane artykuły

  • PIXMA PRO-200

    Łatwe i różnorodne drukowanie

    To niewielkie urządzenie ma łatwe w obsłudze oprogramowanie i duże możliwości drukowania. Zajmuje niewiele miejsca i umożliwia uwolnienie całego potencjału twórczego.

  • PIXMA PRO-200

    Prawdziwe kolory na perfekcyjnych wydrukach

    8-kolorowy system atramentu barwnikowego modelu Canon PIXMA PRO-200 sprawia, że otrzymujesz obraz widziany w kadrze także na wydruku, zawsze w wysokiej jakości.