Profesjonalne drukarki fotograficzne

Canon PIXMA PRO-200

Wyprodukowana z myślą o drukowaniu dynamicznych, kolorowych zdjęć, uniwersalności i funkcjonalności drukarka PIXMA PRO-200 jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników zdjęć i ambitnych fotografów.

Dane techniczne

 • 8-kolorowy system atramentu barwnikowego

 • Drukowanie bez obramowania w formacie A3+

 • Szybkie drukowanie

 • Łączność bezprzewodowa i Ethernet

 • 3-calowy wyświetlacz LCD

 • Kompaktowa i lekka konstrukcja

Prawdziwe kolory na perfekcyjnych wydrukach

Na drukarce Canon PIXMA PRO-200 łatwo wygenerujesz dynamiczne wydruki wysokiej jakości

Imponujące zdjęcia o wysokiej jakości

Znakomity, 8-kolorowy system atramentu barwnikowego gwarantuje wierne odwzorowanie obrazu i bardziej intensywne kolory za każdym razem.

Imponujące wydruki o wysokiej jakości z drukarki Canon PIXMA PRO-200

Papier dostosowany do potrzeb

Obsługa szerokiej gamy nośników i możliwość dostosowywania rozmiarów wydruku sprawiają, że zdjęcia można drukować w różnych wersjach, w tym na papierze Fine Art, w wersji bez obramowania i w trybie panoramicznym.

Szybka praca i łatwa obsługa

Wbudowany 3-calowy wyświetlacz LCD pozwala szybko sprawdzać poziom atramentu, wykonywać czynności konserwacyjne i korzystać z instrukcji obsługi drukarki. Dzięki temu można bez wysiłku uzyskiwać znakomite rezultaty.

Różne wydruki i drukarka PIXMA PRO-200

Doskonałe wydruki za każdym razem

Trzy opcje podawania papieru i funkcja automatycznego prostowania papieru sprawiają, że krzywe lub nieudane wydruki to już przeszłość – bez względu na używany papier.

Bezproblemowy proces

Łatwe w obsłudze oprogramowanie PPL (Professional Print & Layout) firmy Canon umożliwia przesyłanie zrobionych zdjęć z popularnych programów graficznych. Upraszcza to cały proces, od edycji po drukowanie.

Fotograficzka odbierająca żywy, kolorowy wydruk wykonany na drukarce PIXMA PRO-200

Niewielki ciężar i zwarta konstrukcja

Canon PIXMA PRO-200 to drukarka o niedużej masie, która spełni wszystkie Twoje potrzeby dotyczące drukowania nawet w przypadku drukowania na papierze formatu A3+. Ma niewielkie wymiary, więc bez problemu zmieści się w małym studio fotograficznym.

Szybsze i wydajniejsze drukowanie

Wspaniałe zdjęcia powstają w mgnieniu oka, podobnie jak doskonałe wydruki. Canon PIXMA PRO-200 umożliwia szybkie i wydajne uzyskanie wysokiej jakości wydruków w formacie A3+ już po 90 sekundach1, a Ty masz więcej czasu na szukanie kolejnego doskonałego ujęcia.

PIXMA PRO-200 – drukowanie w toku

System atramentu Chroma Life 100+

8-kolorowy system atramentu barwnikowego firmy Canon umożliwia obsługę rozszerzonej gamy kolorów, dzięki czemu można drukować dynamiczne zdjęcia o wysokiej jakości. Drukarka Canon PIXMA PRO-200 generuje także bardziej intensywną czerń i lepiej odwzorowuje odcienie koloru czerwonego i niebieskiego. Ponadto szary i jasnoszary atrament zapewnia wyjątkowe wydruki monochromatyczne i przyspiesza proces drukowania.

System atramentów Chroma Life 10+ – nowy system 8 atramentów pigmentowych firmy Canon

Zarejestruj się

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Bezpłatna wtyczka i oprogramowanie Professional Print & Layout (PPL)

Wtyczka PPL działa jako samodzielne oprogramowanie lub jako wtyczka do oprogramowania do przetwarzania obrazu Digital Photo Professional firmy Canon lub programów Photoshop i Lightroom firmy Adobe.

Kolorowe wydruki z drukarki PIXMA Pro-200 wykonane dzięki oprogramowaniu i wtyczce Professional Print & Layout (bezpłatne)
PIXMA PRO-200 – zdjęcie zawartości pudełka

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby drukować odbitki A3+ o jakości wystawowej bez odchodzenia od biurka.

 • PIXMA PRO-200

 • Przewód zasilający z wtyczką brytyjską

 • Przewód zasilający z wtyczką europejską

 • Taca do drukowania na płytach CD

 • Płyta CD z oprogramowaniem konfiguracyjnym i instrukcją obsługi (płyta CD tylko dla systemu Windows)

 • Instrukcja obsługi (elektroniczna)

 • Europejski system gwarancyjny (EWS) – ulotka A3

 • Rosyjska karta gwarancyjna

 • 8 indywidualnych pojemników z atramentem

Canon PIXMA PRO-200
Oceny i recenzje

Wydruki w jakości wystawowej

Odkryj papier artystyczny innych producentów obsługiwany bezpośrednio przez profile drukarek w celu zapewnienia dokładności i wierności wydruków.
Dowiedz się więcej

Papier fotograficzny Canon

Bez problemu możesz dobrać odpowiedni papier do swoich kreatywnych wizji. Do wyboru są papieru o błyszczącym lub matowym wykończeniu.

 • Papier Photo Paper Pro Platinum (PT-101)

  Profesjonalny, studyjny papier fotograficzny, dzięki któremu zdjęcia mają doskonałą jakość i są odporne na blaknięcie. Dzięki bogatemu odwzorowaniu kolorów ten błyszczący, gruby papier rozwija kreatywny potencjał fotografów.

 • Papier Photo Paper Pro Luster (LU-101)

  Papier fotograficzny Pro Luster zapewnia atrakcyjne wydruki fotograficzne w kolorze i trybie monochromatycznym. Jest to lekki profesjonalny papier fotograficzny, dzięki któremu jakość odbitek znaną z tradycyjnych punktów fotograficznych można uzyskać w domu.

 • Papier fotograficzny Pro Premium Matte (PM-101)

  Ten gładki papier o ciepłym, białym odcieniu idealnie nadaje się zarówno do czarno-białych, jak i kolorowych wydruków, a także do reprodukcji dzieł sztuki. Jest doskonały do drukowania pięknych, wyrazistych wydruków bez odblasków.

 • Papier Premium Fine Art Rough (FA-RG1)

  Papier Premium Fine Art Rough do zapewniania obrazom głębi i trójwymiarowego charakteru.

 • Powiązane artykuły

 • ARTYKUŁ

  6 sposobów na uzyskanie lepszych wydruków A3+ dzięki drukarce PIXMA PRO-200

  Zobacz, w jaki sposób nowa sztandarowa drukarka PIXMA PRO A3+ ułatwia przekształcanie cyfrowych obrazów w dynamiczne, kolorowe dzieła sztuki w 90 sekund.

 • Powiązane produkty

  Inne interesujące opcje...

 • PIXMA PRO-200

  Łatwe i różnorodne drukowanie

  To niewielkie urządzenie ma łatwe w obsłudze oprogramowanie i duże możliwości drukowania. Zajmuje niewiele miejsca i umożliwia uwolnienie całego potencjału twórczego.

 • PIXMA PRO-200

  Prawdziwe kolory na perfekcyjnych wydrukach

  8-kolorowy system atramentu barwnikowego modelu Canon PIXMA PRO-200 sprawia, że otrzymujesz obraz widziany w kadrze także na wydruku, zawsze w wysokiej jakości.

 • PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 – duże wydruki bez obramowania

  Model Canon PIXMA PRO-200 umożliwia drukowanie zdjęć bez obramowania. Dowiedz się więcej o funkcjach tego urządzenia, takich jak drukowanie panoramiczne i uniwersalna obsługa nośników.

  1. Szybkość drukowania zdjęć obliczono z zastosowaniem następujących kryteriów: ustawienie domyślne, norma ISO/JIS-SCID N2, papier Canon Pro Platinum w formacie A3+ z obramowaniem.