Efektywność PIXMA

Nowatorska technologia PIXMA pozwala korzystać z drukarki łatwiej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. W najnowszych urządzeniach zastosowano ekonomiczne rozwiązania, takie jak automatyczne włączanie zasilania i drukowanie dwustronne, które pomagają oszczędzać papier i energię elektryczną. PIXMA zapewnia maksymalną wygodę przy minimalnej ilości odpadów.

[IMAGE] Auto-Power-on-logo

Automatyczne włączanie

Łatwe drukowanie i oszczędzanie energii

Aby zapewnić wygodę drukowania w sieci Wi-Fi, funkcja automatycznego włączania zasilania automatycznie uruchamia drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania. Funkcja automatycznego wyłączania zasilania umożliwia drukarkom podłączonym przez złącze USB automatyczne wyłączanie się, gdy są bezczynne przez określony czas.

[IMAGE] Quiet-mode-logo

Tryb cichej pracy

Redukcja odgłosów pracy urządzenia

Tryb cichy automatycznie obniża prędkość drukowania, aby znacząco zmniejszyć odgłosy pracy, zapewniając niemal bezgłośne drukowanie z dowolnego miejsca w domu. Tę opcję można ustawić z poziomu komputera lub bezpośrednio na ekranie drukarki. Ponadto można określić, czy opcja ma być włączona przez całą dobę czy tylko o określonych porach.

[IMAGE] Auto-2-sided-Print

Drukowanie dwustronne

Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier

[IMAGE] 2-sided-Print

Większość drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych PIXMA jest wyposażona w zintegrowaną funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, która umożliwia automatyczne drukowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów na obu stronach arkusza papieru. Zmniejsza ona także zużycie papieru i pomaga chronić środowisko.

Drukowanie dwustronne w domu

Drukowanie dwustronne w małym biurze


Drukowanie 2 na 1

Oszczędność papieru i atramentu

Drukując kopię roboczą dokumentu, można zastosować funkcję drukowania 2 na 1. Dzięki temu dwie strony dokumentu zostaną wydrukowane na jednym arkuszu papieru w celu zaoszczędzenia atramentu i papieru. Opcja drukowania wielu stron na jednym arkuszu jest dostępna we wszystkich drukarkach PIXMA.

Oszczędzaj dzięki pojemnikom XL

Oszczędzaj na oryginalnych pojemnikach z atramentem firmy Canon dzięki dodatkowym kasetom XL o dużej wydajności, które pozwalają drukować więcej stron mniejszym kosztem. Oszczędzaj dzięki dwu- i wielopakom — praktycznym pakietom w atrakcyjnej cenie.

Wydajność atramentu

Niezależnie od tego, czy kupujesz nową kasetę z atramentem czy nową drukarkę, warto podczas zakupu wziąć pod uwagę liczbę stron, jakie można wydrukować przy użyciu jednej kasety. Innymi słowy warto sprawdzić, jaka jest wydajność atramentu.

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Program Easy-WebPrint EX

Kontrola nad drukiem materiałów z Internetu

Easy-WebPrint EX to wtyczka do przeglądarki Microsoft Internet Explorer, która ułatwia wybieranie najważniejszych części strony, które są następnie łączone w jeden dokument gotowy do wydrukowania.

[IMAGE] Recycling-logo

Recykling kaset z tonerem

Program recyklingu firmy Canon

Firma Canon prowadzi programy recyklingu w wybranych krajach. Poddajemy recyklingowi nawet 100% zużytych kaset, a odzyskane materiały służą do produkcji nowych kaset lub innych produktów. Dzięki temu żadna część kasety nie trafia na wysypisko śmieci.

Aby potwierdzić dostępność każdej funkcji i zgodność z oprogramowaniem, należy sprawdzić dane techniczne konkretnego produktu.