Efektywność PIXMA

Nowatorska technologia PIXMA pozwala korzystać z drukarki łatwiej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej. W najnowszych urządzeniach zastosowano ekonomiczne rozwiązania, takie jak automatyczne włączanie zasilania i drukowanie dwustronne, które pomagają oszczędzać papier i energię elektryczną. PIXMA zapewnia maksymalną wygodę przy minimalnej ilości odpadów.

Automatyczne włączanie

Łatwe drukowanie i oszczędzanie energii

Aby zapewnić wygodę drukowania w sieci Wi-Fi, funkcja automatycznego włączania zasilania automatycznie uruchamia drukarkę w chwili rozpoczęcia drukowania. Funkcja automatycznego wyłączania zasilania umożliwia drukarkom podłączonym przez złącze USB automatyczne wyłączanie się, gdy są bezczynne przez określony czas.

Tryb cichej pracy

Redukcja odgłosów pracy urządzenia

Tryb cichy automatycznie obniża prędkość drukowania, aby znacząco zmniejszyć odgłosy pracy, zapewniając niemal bezgłośne drukowanie z dowolnego miejsca w domu. Tę opcję można ustawić z poziomu komputera lub bezpośrednio na ekranie drukarki. Ponadto można określić, czy opcja ma być włączona przez całą dobę czy tylko o określonych porach.

Drukowanie dwustronne

Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier

Większość drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych PIXMA jest wyposażona w zintegrowaną funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, która umożliwia automatyczne drukowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów na obu stronach arkusza papieru. Zmniejsza ona także zużycie papieru i pomaga chronić środowisko.