Drukarki MAXIFY do domowych biur

Drukarki MAXIFY do domowych biur pozwalają osiągnąć nowy poziom wydajności. Doskonałe dla osób prowadzących firmę w domu. Zapewniają niskie koszty drukowania w domowych biurach, które drukują 200–1000 stron miesięcznie.

[MASTER] Image_MAXIFY MB2150 240px Range

Seria MAXIFY MB2150

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
 • 13 stron w trybie kolorowym i 19 stron w trybie monochromatycznym na minutę
 • Pojemność: 250 arkuszy; podajnik ADF na 50 arkuszy
 • Obsługa Wi-Fi i chmury
 • 200–1000 stron miesięcznie

MAXIFY MB2750 240px

Seria MAXIFY MB2750

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie
 • 15,5 stron w trybie kolorowym i 24 stron w trybie monochromatycznym na minutę
 • Pojemność: 500 arkuszy; podajnik ADF na 50 arkuszy
 • Łączność Wi-Fi i Ethernet oraz obsługa usług w chmurze
 • 200–1000 stron miesięcznie

Wygoda i szybkość

Drukarki wielofunkcyjne do domowych biur z podajnikiem ADF na 50 arkuszy i dużą pojemnością papieru zapewniają łatwą obsługę wielostronicowych dokumentów. Duża szybkość drukowania dokumentów i szybki wydruk pierwszej strony gwarantują, że oczekiwanie na dokumenty nie będzie już konieczne. Można nawet zapisać ulubione operacje w celu szybkiego wykorzystania przy następnej okazji.

MAXIFY-Convenience-and-speed
MAXIFY-Wireless-Connectivity

Łączność bezprzewodowa

Seria modeli z łącznością Wi-Fi i Ethernet umożliwia łatwe udostępnianie funkcji drukowania i skanowania oraz drukowanie z dowolnego miejsca. Bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów i tabletów jest proste dzięki aplikacji Canon PRINT firmy Canon lub funkcji AirPrint™ firmy Apple. Można drukować za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, ad hoc w trybie punktu dostępu, a nawet za pośrednictwem Internetu dzięki obsłudze chmury.

Zaawansowane skanowanie

Funkcja skanowania do wiadomości e-mail umożliwia wysyłanie skanowanych dokumentów z wyświetlacza drukarki pod wybrane adresy e-mail lub tworzenie wersji roboczych wiadomości e-mail ze skanowanymi dokumentami jako załącznikami w usłudze poczty elektronicznej (Gmail, MS Exchange, Yahoo!). Można także przesyłać skanowane dokumenty do usług Evernote, Dropbox, Google Drive i SkyDrive za pomocą usługi MAXIFY Cloud Link*.

* Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

MAXIFY-Advanced-Scanning
MAXIFY-save money on ink and paper.

Obniż wydatki na atrament i papier

Bardzo wydajne zbiorniki z atramentem XL umożliwiają ekonomiczne wydrukowanie do 1200 dokumentów w trybie monochromatycznym i 900 dokumentów w kolorze (niski koszt wydruku strony). 4-kolorowy wielopak z pełnym zestawem tuszów zapewnia jeszcze bardziej oszczędne drukowanie. Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć ilość używanego papieru i uzyskiwać wyglądające profesjonalnie dokumenty dwustronne.

MAXIFY-Working-from-home

Potrzebujesz drukarki fotograficznej z rozwiązaniami biurowymi?

Drukarki PIXMA do domowych biur oferują połączenie wysokiej jakości drukowania zdjęć i praktycznych rozwiązań biurowych, takich jak podajnik ADF i funkcja faksowania.

  Wsparcie i pliki do pobrania

  Pobieranie sterowników, oprogramowania układowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących drukarki MAXIFY do domowych biur.

  Szukasz atramentów?

  Znajdź właściwy zbiornik z atramentem lub wielopak do drukarki MAXIFY do domowych biur dzięki wyszukiwarce materiałów eksploatacyjnych.

  Szukasz drukarki i potrzebujesz pomocy?

  Znajdź optymalną drukarkę do domu lub biura dzięki modułowi wyboru drukarki. Porównaj nasze biurkowe urządzenia wielofunkcyjne oraz laserowe i atramentowe drukarki fotograficzne.