Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Obiektyw EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM z bardzo szerokim zakresem zoomu i 4-stopniowym stabilizatorem obrazu charakteryzuje się doskonałą wydajnością i uniwersalnością.

Korzyści

  • Bardzo zaawansowany i uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy EF-S z 5,6-krotnym zoomem (odpowiednik ogniskowej 24–136 mm)
  • 4-stopniowy stabilizator obrazu
  • Automatyczne wykrywanie panoramowania i obecności statywu
  • Regulacja ostrości nawet z odległości 0,35 m
  • Elementy UD i asferyczne
  • Powłoki Super Spectra
  • 7-listkowa przysłona
  • Opcjonalna osłona obiektywu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM

Szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy o bardzo dobrych parametrach pracy


Obiektyw EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM z efektywną ogniskową w zakresie około 24–136 mm (odpowiednik formatu 35 mm) jest bardzo uniwersalnym narzędziem, które gwarantuje nadzwyczajną jakość zdjęć. Dzięki temu, że jego kąt widzenia jest szerszy niż w przypadku wielu porównywalnych obiektywów, pozwala on uchwycić więcej szczegółów ujęcia i sprawia, że zdjęcia skuteczniej oddają wrażenie przestrzeni i perspektywy.

Stabilizator obrazu


Obiektyw EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM wyposażono w 4-stopniowy stabilizator obrazu (IS) firmy Canon. Funkcja IS znakomicie nadaje się do fotografowania z ręki. Umożliwia wydłużenie czasu naświetlania nawet o 4 jednostki bez rozmywania obrazu. Stabilizator obrazu ułatwia fotografowanie w słabym oświetleniu i z poruszającego się pojazdu.

Doskonały wygląd w parze z osiągami


Obiektyw EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM ma teksturowane wykończenie zapewniające doskonały, pasujący do aparatu wygląd.

Niezwykle cicha i szybka automatyczna regulacja ostrości


Pierścieniowy silnik USM (Ultrasonic Motor) wykorzystuje wibracje o częstotliwości ultradźwiękowej w celu zapewnienia bardzo szybkiej i niemal bezgłośnej pracy autofokusa. Pierścieniowy silnik USM umożliwia ręczne ustawianie ostrości bez konieczności wyłączania trybu AF, co zwiększa wygodę użytkowania obiektywu.

Powłoki Super Spectra


Elementy obiektywu są pokryte powłoką Super Spectra firmy Canon, która ogranicza efekt odbić światła i zapobiega powstawaniu efektów zjawy, które występuje częściej w aparatach cyfrowych ze względu na promienie odbijające się od matrycy. Ponadto powłoki Super Spectra firmy Canon pomagają uzyskać realistyczny balans kolorów i zwiększają kontrast, zapewniając dynamiczne i wiernie odwzorowane obrazy.

Twórcze rozmycie tła


7-listkowa okrągła przysłona pozwala fotografom uzyskać atrakcyjne rozmycie tła, co umożliwia wyodrębnienie obiektu z reszty ujęcia.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, jego cechach i możliwościach.

Galeria zdjęć

Zobacz galerię

Related Products

Obiektywy szerokokątne

Nasze obiektywy szerokokątne zapewniają szersze pole widzenia i pozwalają uwzględnić większy obszar w kadrze.