Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu w jednym obiektywie. Uniwersalność 11-krotnego zoomu w połączeniu z jakością szkła stosowanego w modelach z serii L powoduje, że ten obiektyw jest doskonałym narzędziem dla fotografów pracujących w plenerze.

Korzyści

  • 11-krotny zoom
  • Jakość serii L
  • Stabilizator obrazu
  • Minimalna odległość ogniskowania: 0,7 m
  • Pełna ostrość ręczna
  • Konstrukcja odporna na kurz i zachlapania
  • Okrągła przysłona
  • Pomiar odległości E-TTL II
  • Powłoki obiektywu zoptymalizowane pod kątem aparatów cyfrowych

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Bardzo uniwersalny obiektyw


Najnowsza seria obiektywów firmy Canon, obejmująca szeroki zakres zoomu – od szerokiego kąta po tryb teleobiektywu, została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych fotografach, którzy chcą zmniejszyć częstotliwość zmian obiektywów i zredukować wagę ekwipunku. Idealny dla fotoreporterów i fotografów robiących zdjęcia w plenerze.

Trzystopniowa stabilizacja obrazu


Technologia stabilizacji obrazu w obiektywie EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM pozwala wydłużyć czas naświetlania o trzy stopnie w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki temu można używać dłuższego czasu naświetlania bez obawy o rozmycie obrazu spowodowane ruchami aparatu. Jest to przydatne w sytuacjach, gdy użycie statywu lub lampy błyskowej jest niemożliwe. Gdy obiektyw wykryje, że fotograf używa techniki panoramowania, aby śledzić poruszający się obiekt, automatycznie wyłączy stabilizację obrazu w tym kierunku.

Ultradźwiękowy mechanizm ostrości


Pierścieniowy silnik ultradźwiękowy dba o szybką i bezgłośną pracę automatyki ostrości. Doskonały moment obrotowy gwarantuje precyzyjne osiągnięcie ostrości w żądanym punkcie. Ponadto dostępna jest opcja pełnego sterowania ręcznego, co pozwala na regulację ostrości bez zmiany trybu AF.

Doskonały do aparatów cyfrowych


Kształt obiektywu i nałożone na niego powłoki zoptymalizowano tak, aby zredukować efekty odbić światła i zjawy. Dzięki temu model EF 28-300mm idealnie nadaje się do pracy z aparatami cyfrowymi. Po zamontowaniu obiektywu w lustrzance cyfrowej z matrycą APS-C zakres ogniskowych wynosi 45–480 mm.

Precyzyjna optyka zapewnia wysoką jakość obrazu


Piękny kontrast, niewielkie zniekształcenia i wysoka rozdzielczość od rogu do rogu są wyraźnie widoczne w całym zakresie zoomu. Elektromagnetyczna przysłona (EMD) umożliwia szybką, cichą i precyzyjną kontrolę nad przysłoną. Okrągła przysłona zapewnia piękne rozmycia tła.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM, jego cechach i możliwościach.

Galeria zdjęć

Zobacz galerię

Related Products