Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

EF 180mm f/3.5L Macro USM

Dzięki charakterystyce teleobiektywu zbliżenia w rozmiarze rzeczywistym mogą być wykonywane z większej odległości bez ryzyka spłoszenia obiektu. Doskonały do fotografowania przyrody.

Korzyści

  • Obiektyw makro z serii L firmy Canon
  • Ogniskowa teleobiektywu
  • Odwzorowanie obrazu w rzeczywistym rozmiarze (1:1)
  • 3 elementy UD
  • 2-pozycyjny ogranicznik odległości
  • Pierścieniowy silnik autofokusa USM
  • Dołączony kołnierz do statywu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

Teleobiektyw makro


Model EF 180 mm f3,5L Macro USM to teleobiektyw makro, który zapewnia maksymalne powiększenie 1,0x. Zbliżenia w rzeczywistych rozmiarach można wykonywać z daleka i ograniczyć ryzyko spłoszenia obiektu (doskonały do fotografowania owadów i innych zwierząt). Wewnętrzny ruchomy układ regulacji ostrości minimalizuje fluktuacje aberracji wywoływane przez zmianę ogniskowej. Dzięki temu obiektyw zachowuje pełną ostrość — od 1,0x do nieskończoności.

Jakość serii L


Najwyższe standardy precyzyjnego wykonania firmy Canon i najwyższy poziom parametrów optycznych. Seria L to okręt flagowy w ofercie profesjonalnych obiektywów firmy Canon. Łączy w sobie wyjątkową jakość obrazu, najwyższą wydajność i odporną na warunki pogodowe konstrukcję, która zabezpiecza przed dostępem pyłu i wilgoci.

Autofokus z pierścieniowym silnikiem USM i możliwością ostrzenia ręcznego


System autofokusa z pierścieniowym silnikiem USM firmy Canon działa szybko, dokładnie i niemal bezgłośnie, wykorzystując wibracje o częstotliwości ultradźwięków. Pełny zakres ostrzenia ręcznego, z którego korzystać można za pomocą dużego pierścienia nieruchomego w trakcie automatycznego ostrzenia, umożliwia fotografowi natychmiastową precyzyjną regulację ostrości.

Powłoka Super Spectra


Powłoki Super Spectra pomagają uzyskiwać dokładny balans kolorów i wysoki kontrast, a ponadto redukują odbicia światła i efekt zjawy poprzez pochłanianie niepożądanego światła, które może odbijać się od wewnętrznych elementów obiektywu lub matrycy.

Akcesoria


Obiektyw jest dostarczany z osłoną i miękkim futerałem.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM, jego cechach i możliwościach.

Related Products

Obiektywy szerokokątne

Nasze obiektywy szerokokątne zapewniają szersze pole widzenia i pozwalają uwzględnić większy obszar w kadrze.