A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

DRUK I WYCINANKI

Personalizacja, drukowanie, ozdabianie: Creative Park ułatwia organizowanie imprez

Wszyscy uwielbiają imprezy! Ważne wydarzenia i specjalne daty – urodziny, Boże Narodzenie, udany egzamin, koniec roku szkolnego itp. – wiele znaczą w życiu młodego człowieka. Organizowanie imprez może przytłaczać: zakup prezentów, planowanie zabaw i rozrywki oraz wybór napojów i przekąsek często zajmuje tak wiele czasu, że dekoracje trzeba przygotowywać na ostatnią chwilę.

Na szczęście aplikacja Creative Park firmy Canon zapewnia oszczędzające czas i pieniądze rozwiązania, które spełnią wszystkie potrzeby związane z przygotowaniem przyjęcia. W aplikacji i na stronie internetowej Creative Park jest mnóstwo stylowych i nowoczesnych szablonów – od banerów urodzinowych i toreb na przyjęcia po rekwizyty fotograficzne i podkładki na stół. Dzięki atrakcyjnym, jaskrawym i kolorowym wzorom każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Aby rozpocząć, należy pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play. Wystarczy do tego konto Canon ID i obsługiwana drukarka Canon.

Projekty na każdą okazję

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
Masz do wyboru wiele wzorów i szablonów – od kart i zaproszeń po łańcuszki i banery.

Aplikacja Creative Park to kompleksowe rozwiązanie do przygotowywania imprezowych dekoracji. Jeśli dopiero zaczynasz, przejdź do kategorii „Impreza” w karcie „Scena”. Znajdziesz tam wszystko, od banerów, toreb i pudełek po karty na imiona/nazwiska i szablony czapek na imprezę. Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanych elementów lub potrzebujesz dodatkowych opcji, zapoznaj się z sekcją „Wiadomość” w karcie „Kategoria”, aby znaleźć wzory zaproszeń i listów. W karcie „Scena” mamy też specjalną kategorię „Urodziny”, która zawiera akcesoria i karty urodzinowe.

Imprezowe motywy

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Wybierz motyw imprezy i dobierz odpowiednie gadżety i dekoracje.

Dzięki aplikacji Creative Park impreza może zyskać określony motyw lub styl – zależnie od upodobań organizatora. Można postawić na tropikalny motyw imprezy, aby przywołać letnie wspomnienia. Pomogą w tym zaproszenia i podkładki na stół z botanicznymi akcentami oraz upominkowe pudełka w kształcie arbuza lub ananasa. Do kompletu można dorzucić jaskrawe rekwizyty fotograficzne i składane w harmonijkę kolorowe girlandy. Innym ciekawym rozwiązaniem jest motyw księżniczki obejmujący małe korony w kolorze mięty, zdobienia w postaci sznurów różowych diamentów i wielokolorowe pudełka upominkowe.

Matowy papier fotograficzny MP-101 w formacie A4 firmy Canon to idealny materiał do tworzenia modeli i wysokiej jakości dekoracji.

Dostosowywanie i personalizowanie

Powiązane artykuły
Create your own family treasure hunt

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Przygotuj własną rodzinną zabawę w poszukiwanie skarbów

Dowiedz się, jak za pomocą drukarki PIXMA i wyobraźni można przygotować ekscytującą przygodę.

Print yourself a happy Halloween

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Pomysły na wydruki na Halloween

Sezonowe pomysły na zabawne i straszne dekoracje, kostiumy, smakołyki itp.

A little girl cutting out a template to make a papercraft football.

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Wydrukuj materiały do gry w piłkę nożną

Zadbaj o dobrą zabawę – stwórz papierowe materiały do sportowej rozrywki dla całej rodziny.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Wiele szablonów w aplikacji Creative Park można dostosować. Można do nich dodawać własne zdjęcia i spersonalizowane wiadomości, a następnie drukować całość bezpośrednio ze smartfonu lub z tabletu.

Jedną z większych zalet aplikacji Creative Park jest możliwość dostosowania wielu szablonów poprzez dodanie własnych obrazów lub tekstu. Po pobraniu szablonu można zaimportować obrazy do aplikacji z galerii w urządzeniu inteligentnym i użyć funkcji „Dodatkowy tekst” w celu dodania spersonalizowanej wiadomości. Dzieci mogą zmodyfikować i przeprojektować wybrane szablony w kilka minut, a następnie połączyć się bezprzewodowo ze zgodną drukarką Canon PIXMA, by wydrukować gotowe projekty.

Warto eksperymentować

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
Do każdego szablonu dołączone są także czytelne instrukcje, które można wydrukować, aby ułatwić sobie ich stosowanie. Następnie wystarczy złożyć wydruki w obiekty 3D – ta pastelowa girlanda idealnie nadaje się do dekorowania stołów na przyjęciach.

Szablony zostały podzielone na kategorie, a instynktownie obsługiwany układ ułatwia przechodzenie do poszukiwanych sekcji. Po znalezieniu szablonu można kliknąć gwiazdkę, aby zapisać szablon w menu „Ulubione”, lub kliknąć kartę „Edytuj”, aby pobrać szablon. Do każdego szablonu dołączone są również czytelne instrukcje. Projekty można zapisywać na bieżąco (polecenie „Zapisz”). Zapisane elementy znajdują się w menu „Twoje elementy”. Po zakończeniu naciśnij przycisk „Drukuj”.

Poeksperymentuj też z różnymi rodzajami papieru. W karcie „Kategoria” znajduje się opcja „Zalecenia według rodzaju papieru”. Mamy tam szablony przeznaczone do drukowania na papierze fotograficznym do wielokrotnego naklejania, papierze fotograficznym magnetycznym oraz na naprasowankach (zarówno do tkanin jasnych, jak i ciemnych).

Może warto wydrukować identyczne koszulki dla wszystkich gości? Możesz też wydrukować dekoracje na magnetycznym papierze fotograficznym, na którym będziesz prezentować zdjęcia z imprezy długo po jej zakończeniu.Autorka: Claire Gillo

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik