A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

DRUK I WYCINANKI

Personalizacja, drukowanie, ozdabianie: Creative Park ułatwia organizowanie imprez

Wszyscy uwielbiają imprezy! Ważne wydarzenia i specjalne daty – urodziny, Boże Narodzenie, udany egzamin, koniec roku szkolnego itp. – wiele znaczą w życiu młodego człowieka. Organizowanie imprez może przytłaczać: zakup prezentów, planowanie zabaw i rozrywki oraz wybór napojów i przekąsek często zajmuje tak wiele czasu, że dekoracje trzeba przygotowywać na ostatnią chwilę.

Na szczęście aplikacja Creative Park firmy Canon zapewnia oszczędzające czas i pieniądze rozwiązania, które spełnią wszystkie potrzeby związane z przygotowaniem przyjęcia. W aplikacji i na stronie internetowej Creative Park jest mnóstwo stylowych i nowoczesnych szablonów – od banerów urodzinowych i toreb na przyjęcia po rekwizyty fotograficzne i podkładki na stół. Dzięki atrakcyjnym, jaskrawym i kolorowym wzorom każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Aby rozpocząć, należy pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play. Wystarczy do tego konto Canon ID i obsługiwana drukarka Canon.

Projekty na każdą okazję

Personalised cards created with the Creative Park app on a party table with paper garlands and a pineapple gift box.
Masz do wyboru wiele wzorów i szablonów – od kart i zaproszeń po łańcuszki i banery.

Aplikacja Creative Park to kompleksowe rozwiązanie do przygotowywania imprezowych dekoracji. Jeśli dopiero zaczynasz, przejdź do kategorii „Impreza” w karcie „Scena”. Znajdziesz tam wszystko, od banerów, toreb i pudełek po karty na imiona/nazwiska i szablony czapek na imprezę. Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanych elementów lub potrzebujesz dodatkowych opcji, zapoznaj się z sekcją „Wiadomość” w karcie „Kategoria”, aby znaleźć wzory zaproszeń i listów. W karcie „Scena” mamy też specjalną kategorię „Urodziny”, która zawiera akcesoria i karty urodzinowe.

Imprezowe motywy

Two girls hold photo booth party props printed from Creative Park
Wybierz motyw imprezy i dobierz odpowiednie gadżety i dekoracje.

Dzięki aplikacji Creative Park impreza może zyskać określony motyw lub styl – zależnie od upodobań organizatora. Można postawić na tropikalny motyw imprezy, aby przywołać letnie wspomnienia. Pomogą w tym zaproszenia i podkładki na stół z botanicznymi akcentami oraz upominkowe pudełka w kształcie arbuza lub ananasa. Do kompletu można dorzucić jaskrawe rekwizyty fotograficzne i składane w harmonijkę kolorowe girlandy. Innym ciekawym rozwiązaniem jest motyw księżniczki obejmujący małe korony w kolorze mięty, zdobienia w postaci sznurów różowych diamentów i wielokolorowe pudełka upominkowe.

Matowy papier fotograficzny MP-101 w formacie A4 firmy Canon to idealny materiał do tworzenia modeli i wysokiej jakości dekoracji.

Dostosowywanie i personalizowanie

Powiązane artykuły
Create your own family treasure hunt

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Przygotuj własną rodzinną zabawę w poszukiwanie skarbów

Dowiedz się, jak za pomocą drukarki PIXMA i wyobraźni można przygotować ekscytującą przygodę.

Print yourself a happy Halloween

TWÓRCZE DRUKOWANIE

Pomysły na wydruki na Halloween

Sezonowe pomysły na zabawne i straszne dekoracje, kostiumy, smakołyki itp.

Bring joy indoors this autumn with papercraft

DRUKOWANIE I TWORZENIE

Jesienią przyda się trochę rozrywki w domowym zaciszu

Dowiedz się, jak projektantka i twórczyni Pippa Hiscock stworzyła atrakcyjną, osobistą dekorację urodzinową z papieru.

A girl holds a personalised card created with the Creative Park app.
Wiele szablonów w aplikacji Creative Park można dostosować. Można do nich dodawać własne zdjęcia i spersonalizowane wiadomości, a następnie drukować całość bezpośrednio ze smartfonu lub z tabletu.

Jedną z większych zalet aplikacji Creative Park jest możliwość dostosowania wielu szablonów poprzez dodanie własnych obrazów lub tekstu. Po pobraniu szablonu można zaimportować obrazy do aplikacji z galerii w urządzeniu inteligentnym i użyć funkcji „Dodatkowy tekst” w celu dodania spersonalizowanej wiadomości. Dzieci mogą zmodyfikować i przeprojektować wybrane szablony w kilka minut, a następnie połączyć się bezprzewodowo ze zgodną drukarką Canon PIXMA, by wydrukować gotowe projekty.

Warto eksperymentować

A girl folds a paper party garland printed from the Creative Park app.
Do każdego szablonu dołączone są także czytelne instrukcje, które można wydrukować, aby ułatwić sobie ich stosowanie. Następnie wystarczy złożyć wydruki w obiekty 3D – ta pastelowa girlanda idealnie nadaje się do dekorowania stołów na przyjęciach.

Szablony zostały podzielone na kategorie, a instynktownie obsługiwany układ ułatwia przechodzenie do poszukiwanych sekcji. Po znalezieniu szablonu można kliknąć gwiazdkę, aby zapisać szablon w menu „Ulubione”, lub kliknąć kartę „Edytuj”, aby pobrać szablon. Do każdego szablonu dołączone są również czytelne instrukcje. Projekty można zapisywać na bieżąco (polecenie „Zapisz”). Zapisane elementy znajdują się w menu „Twoje elementy”. Po zakończeniu naciśnij przycisk „Drukuj”.Autorka: Claire Gillo

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich wskazówek i technik