In a room filled with bouquets of flowers, a man holds a print he has made using a Canon PIXMA G6040 that can be seen on the table in front of him.

DRUKOWANIE

Dowiedz się, w jaki sposób drukarka z serii Canon PIXMA G może pomóc w rozwoju Twojej firmy

Uniwersalne, ekonomiczne i zaprojektowane z myślą o bardzo wysokiej jakości wydruków. Sprawdź jak drukarki z serii Canon PIXMA G sprawdziły się w tych trzech, świetnie prosperujących firmach. Czy Twoja firma będzie następna?

Nauka o inspiracji

A child holds a Mini Professors certificate with his name on.
Dzieci uczestniczące w zajęciach naukowych prowadzonych przez firmę Mini Professors korzystały z modelu Canon PIXMA G4510 do drukowania materiałów, takich jak plakietki z imionami, naklejki i certyfikaty.

Firma : Mini Professors

Branża : Edukacja

Siedziba : St Albans i Harpenden, Wielka Brytania

Usługi : Interesujące i zabawne zajęcia naukowe dla dzieci w wieku przedszkolnym

Strona internetowa : www.miniprofessors.com/stalbans

Klienci Natashy Spink należą do najbardziej wymagających na świecie. Natasha jest właścicielem franczyzy firmy Mini Professors w rejonie St Albans i Harpenden. Mini Professors oferuje jedyne w swoim rodzaju zajęcia naukowe przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym, a materiały drukowane stanowią ważny element każdej lekcji. Po wnikliwej analizie rynku, jakiej można oczekiwać od wykwalifikowanego naukowca, Natasha wybrała drukarkę Canon PIXMA G4510.

„Dzięki niej zapewniam dzieciom wiele ćwiczeń każdego tygodnia” – wyjaśnia Natasha. „Podczas eksperymentów wykorzystujemy wiele różnych szablonów, naklejek oraz kart. Do tej pory drukarka bez problemu drukowała na wielu różnych materiałach”.

Niewielka drukarka Canon PIXMA G4510 z łatwością radzi sobie z ilością drukowanych materiałów, których potrzebuje Natasha. Łączność bezprzewodowa również jest atutem. „Mogę drukować z mojego laptopa przebywając w tym samym czasie razem z dziećmi w innym pomieszczeniu ” – mówi.

Natasha docenia również to, że drukarka Canon PIXMA G4510 ma bardzo pojemne zbiorniki, umożliwiające samodzielne uzupełnianie atramentu. Dzięki wskaźnikowi napełnienia może łatwo sprawdzić, ile atramentu zostało. Uzupełnianie go jest proste i nie trzeba robić tego często dzięki czemu generuje mniej plastikowych odpadów.

Jeśli chodzi o jakość druku, tutaj również drukarka Canon PIXMA G4510 spełnia wszystkie wymagania. „Dzieci bardzo cieszą się z certyfikatów, które otrzymują po zajęciach” – wyjaśnia Natasha. „Uwielbiam dawać im coś, z czego jestem dumna. Jakość certyfikatów jest świetna, a dzieci mogą zabrać je do domu i się nimi pochwalić”.

"Drukarka jest niezawodna, ekonomiczna, bardzo łatwa w obsłudze i świetnie wygląda."

Ubezpieczanie pomyślnej przyszłości

Powiązane artykuły
Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

DRUKOWANIE

Przedstawiamy drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540

Odkryj nowe funkcje nowej generacji drukarek Canon MegaTank.

A man using the Canon PRINT app on a tablet to print a document of a bar graph on a Canon PIXMA G6050.
Firma Premier Insurance wykorzystuje aplikację Canon PRINT do drukowania dokumentów z telefonu komórkowego lub tabletu na drukarce PIXMA G6050 – w biurze lub zdalnie.

Firma : Premier Insurance

Branża : Ubezpieczenia

Siedziba : Harrow, Londyn, Wielka Brytania

Usługi : Oferta produktów ubezpieczeniowych

Strona internetowa : www.premier-insurance.net

Szybki rozwój. Dosięgnąć gwiazd Realizacja ambicji Anika Islama z firmy Premier Insurance (jeden z najlepszych pośredników ubezpieczeniowych w Wielkiej Brytanii) zależy od dostępności zasobów biznesowych adekwatnych do zapotrzebowania.

W miarę rozwoju firmy Anik szukał nowych rozwiązań dotyczących drukowania. „Wybrana przez nas drukarka musiała charakteryzować się wysoką wydajnością, łącznością i elastycznością drukowania.

Gdy odkryliśmy serię drukarek Canon PIXMA G, wydawało nam się, że będzie ona odpowiedzią na wszystkie nasze problemy” – wyjaśnia Anik.

The Canon PIXMA G6050 with four vivid ink bottles for the refillable ink tanks.
Wydajne zbiorniki do samodzielnego napełniania atramentem w drukarce Canon PIXMA G6050 pozwalają oszczędzić czas na zamawianie kaset.

Drukarka Canon PIXMA G6050 to idealne rozwiązanie dla intensywnie działających biur. Pojemność na poziomie 350 arkuszy, automatyczny druk dwustronny oraz wydajne zbiorniki atramentu do samodzielnego uzupełniania pozwalają zmniejszyć ilość czasu poświęcanego na obsługę drukarki. Drukarki Canon MegaTank, w tym model Canon PIXMA G6050, mogą wydrukować nawet 18 000 stron, zużywając przy tym zaledwie trzy butelki z czarnym atramentem. „Ta drukarka zdecydowanie usprawniła administracyjny aspekt naszej działalności” – mówi Anik.

Kolejną zaletą drukarki Canon PIXMA G6050 jest możliwość obsługi różnych materiałów, od zwykłego papieru i kart po koperty i papier fotograficzny. Drukarka oferuje wysokiej jakości i efektywne kosztowo wydruki. Świetnie sprawdza się w firmach, które samodzielnie przygotowują i drukują materiały marketingowe dla swoich klientów.

Możliwości łączenia się drukarki Canon PIXMA G6050 w równie dużym stopniu wpłynęły na przemiany w firmie Premier Insurance. „Nasi klienci często przynoszą dokumenty na spotkania. Dzięki aplikacji Canon PRINT mogę szybko je zeskanować, a następnie automatycznie wysłać do wydrukowania w biurze, aby pracownicy mogli natychmiast zacząć je analizować” – wyjaśnia Anik.

"Nawet gdy nie ma mnie w biurze, mogę zarządzać drukarką za pomocą aplikacji. To coś niesamowitego."

Rozwijająca się współpraca

A man holding a picture of a woman, with more sentimental photos laid out on a table.
Forever Rose dodaje spersonalizowane zdjęcie do każdego wysyłanego prezentu. Zdjęcia muszą być najwyższej jakości.

Nazwa Firmy : Forever Rose

Branża : Upominki

Siedziba : Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Usługi : Spersonalizowane upominki

Strona internetowa : www.MyForeverRose.com

Dla firmy oferującej spersonalizowane upominki - kwiaty zachowujące świeżość niezwykle długo - wyzwania związane z drukowaniem były czymś zdecydowanie realnym. Początki firmy były skromne, ale w wyniku globalnej ekspansji liczba pracowników wzrosła do ponad 500. Stary system druku laserowego, który był wykorzystywany w firmie, miał coraz większy wpływ na wydajność i wyniki finansowe.

W drukarce Canon PIXMA G6040 Ebraheem Al Samadi, właściciel firmy Forever Rose, znalazł rozwiązanie, które pozwala zachować równowagę między spójnością, niezawodnością i dużą wydajnością drukowania, a jednocześnie obniża jego koszty.

"Zaobserwowaliśmy znaczne oszczędności w porównaniu do tonerów laserowych, których używaliśmy wcześniej. Koszty spadły o 60–70%."

Tajemnica niskich kosztów eksploatacji drukarki Canon PIXMA G6040 kryje się w zintegrowanych, bardzo wydajnych zbiornikach z atramentem. Drukarki MegaTank mają widoczne wskaźniki poziomu atramentu. Tusze można łatwo uzupełniać, i robi się to znacznie rzadziej niż w drukarkach opartych na kasetach. W niektórych oddziałach firmy Forever Rose zbiorniki MegaTank nie wymagały uzupełniania przez ponad sześć miesięcy.

„Drukujemy każdego dnia” – mówi Asim Hussain, dyrektor ds. handlu międzynarodowego. „Możliwość drukowania w dużych nakładach w przystępnej cenie miała ogromny wpływ na wybór drukarki Canon MegaTank”.

Przystępna cena to tylko połowa sukcesu. Wysokiej jakości wydruki z urządzenia Canon PIXMA G6040 spełniły potrzeby firmy, od której klienci wymagają doskonałych produktów. Atramenty barwnikowe w drukarce Canon PIXMA G6040 pozwalają uzyskać niezwykle naturalnie wyglądające fotografie z płynnymi przejściami tonalnymi. Dzięki temu klienci firmy Forever Rose, wysyłając komuś prezent, mogą teraz dodawać do niego spersonalizowane zdjęcie o nieskazitelnej jakości. To tylko jeden ze sposobów, w jaki technologia Canon pozwala firmom wzbogacać swoją ofertę i kreatywnie pracować.

„Z dumą mogę powiedzieć, że Canon będzie towarzyszyć nam w podróży, której celem jest założenie jednego dużego butiku w każdym z największych miast świata” – mówi Ebraheem.


Autor: Paul Fitzpatrick

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz między innymi porady jak wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, aby móc realizować swoje pomysły.

Wróć do wszystkich historii