Drukarki laserowe z obsługą funkcji drukowania z urządzeń przenośnych

Headerimage

Firma Canon oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie druku laserowego i skanowana z i do tabletów i smartfonów dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz niewielkich grup roboczych. Korzystasz z sieci lokalnej lub chmury? Firma Canon oferuje rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

Wybrane drukarki laserowe obsługują Apple® AirPrint™ i Mopria™ oraz aplikację Canon PRINT Business. Umożliwia to drukowanie i skanowanie z urządzeń przenośnych w całej sieci lokalnej. Ponadto dostępna w wybranych modelach funkcja Google Cloud Print umożliwia drukowanie z komputera lub urządzenia przenośnego za pośrednictwem chmury.

Uwaga: drukarki imageRUNNER ADVANCE nie obsługują usługi Mopria.

Natychmiastowe drukowanie z urządzeń z systemem Apple iOS lub Android

Drukowanie w urządzeniach przenośnych z certyfikatem Mopria   Airprint mobile printing_Logo

Ze zgodnych urządzeń z systemami iOS i Android można drukować bez konieczności instalowania aplikacji lub podłączania kabli.

Urządzenia z systemem Apple iOS z obsługą AirPrint oraz urządzenia z systemem Android z funkcją Mopria* umożliwiają natychmiastowe drukowanie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej.  * W urządzeniach z systemem Android może być konieczne zainstalowanie wtyczki.

Drukowanie z urządzeń z systemem Android za pomocą funkcji Mopria

Smartfony i tablety z certyfikatem Mopria automatycznie wykrywają zgodne z funkcją Mopria drukarki firmy Canon poprzez połączenie Wi-Fi, co umożliwia użytkownikom drukowanie wiadomości e-mail i dokumentów z urządzeń przenośnych tak łatwo jak z komputera.

Firma Canon należy do założycieli organizacji Mopria Alliance. To organizacja non-profit, której celem jest umożliwianie intuicyjnego i prostego drukowania bezprzewodowego ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń przenośnych.

Więcej informacji o Mopria

Pobierz aplikację Canon PRINT Business dla systemów Apple iOS i Android

PRINT app logoCanon PRINT Business jest bezpłatną aplikacją do skanowania i zaawansowanego drukowania. Skanowanie z urządzeń wielofunkcyjnych firmy Canon do urządzeń iPhone i iPad lub urządzeń z systemem Android, przesyłanie zeskanowanych danych do serwisów pamięci masowej w chmurze, dołączanie ich do wiadomości e-mail i drukowanie

Drukowanie z dowolnego urządzenia i miejsca za pomocą Google Cloud Print

Google_Cloud_Print_Ready_160Google Cloud Print umożliwia drukowanie z każdego urządzenia z dostępem do Internetu niezależnie od miejsca, w tym z telefonu, tabletu lub komputera. Wystarczy posiadać konto Google zapewniające dostęp do drukarek z obsługą chmury.

Aby sprawdzić, czy używana drukarka jest obsługiwana, należy skorzystać z poniższej listy. Aby uzyskać więcej informacji na temat Google Cloud Print, należy zwrócić się do firmy Google.

Uwaga: modele LBP6780x, LBP7680Cx wymagają zainstalowania w drukarce aplikacji Cloud Print

Masz drukarkę PIXMA?

Firma Canon oferuje również obsługę technologii Wi-Fi, Cloud i AirPrint w drukarkach PIXMA i SELPHY.

Więcej informacji:

Łączność i obsługiwane drukarki

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint dla urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint dla systemu Android

Aplikacja Canon Easy-PhotoPrint dla systemu Windows RT

Aby potwierdzić dostępność każdej funkcji i zgodność z oprogramowaniem, należy sprawdzić dane techniczne konkretnego produktu.

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android™ i Google Cloud Print™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

  • Canon
  • Dla biznesu
  • ...
  • Drukarki laserowe z obsługą funkcji drukowania z urządzeń przenośnych