F-715SG

Kalkulatory serii Scientific

Canon F-715SG

This fast, 14-digit, 2-colour ink ribbon printing calculator offers comprehensive tax, business and currency conversion functions. It has a large 2-colour display and a smart, silver metallic finish.

Korzyści

 • Duży, 2-wierszowy wyświetlacz LCD

 • 250 różnych funkcji

 • Obliczenia wewnętrzne do 16 cyfr

 • Ekologiczna konstrukcja - materiały Canon poddane recyklingowi użyto do produkcji obudowy

 • Niezawodne, podwójne źródło zasilania: ogniwo słoneczne i bateria

 • Trzy opcje kolorów

Cechy szczegółowe

 • Wyraźniejszy odczyt dzięki dużemu, dwuwierszowemu wyświetlaczowi

  Idealny do nauki, egzaminów i rozwiązywania zadań domowych - kalkulator naukowy F-715SG wyposażono w duży, dwuwierszowy ekran LCD. Wpisywane wartości pojawiają się w górnym wierszu, w dolnym zaś - wyniki. Wyświetlany wynik składać się może aż z 10 cyfr; istnieje również możliwość podniesienia do dwucyfrowej potęgi. Rozmiar znaków wyświetlacza to 9,6 x 3,96 mm, co umożliwia szybki i precyzyjny odczyt wyniku.

 • 250 wszechstronnych funkcji

  Ten inteligentny kalkulator naukowy dysponuje wszystkimi najważniejszymi funkcjami, które potrzebne są uczniom przy rozwiązywaniu zadań matematycznych i naukowych z zakresu matematyki ogólnej, trygonometrii, statystyki, fizyki i inżynierii. W celu rozwiązywania skomplikowanych obliczeń kalkulator F-715SG wyposażono łącznie w 250 różnych funkcji. Istnieje możliwość zapisania w pamięci i przywołania 17 obliczeń, tak aby użytkownik mógł zbadać inne wzory lub koncepcje. Co więcej, wewnętrzne obliczenia można wykonać z użyciem 16 cyfr, zapewniając bardziej dokładne wyniki.

 • Produkowany częściowo z materiałów Canon poddanych recyklingowi

  F-715SG to właściwy wybór ze względów praktycznych i ekologicznych. Jest tak, ponieważ Canon stosuje elementy plastikowe z odpadów do konstrukcji obudowy. Odpady przemysłowe zyskują nowe życie.

 • Niezawodne, podwójne źródło zasilania

  Ten kalkulator naukowy działa dzięki zasilaniu światłem słonecznym i baterią, co pozwala zachować ciągłą niezawodność i pewność działania podczas egzaminów. Skorzystaj z zasilania energią słoneczną, gdy pozwalają na to warunki oświetleniowe, a w razie potrzeby przełącz się na zasilanie baterią. F-715SG w odpowiedni sposób sygnalizuje wyczerpywanie się baterii. Automatyczna funkcja wyłączania zasilania aktywuje się po 7 minutach bezczynności, co pozwala wydłużyć czas działania na baterii.

 • Trzy stylowe opcje kolorów

  Praktyczny i stylowy kalkulator F-715SG jest dostępny w kolorze czarnym lub w dwóch wariantach z kolorem białym - z obudową i strzałkami w kolorze magenta lub niebieskim. Waga równa 124 g ułatwia przenoszenie. Twarda, wysuwana obudowa chroni klawiaturę numeryczną i ekran przed uderzeniami i wstrząsami.

Canon F-715SG
Oceny i recenzje