Canon MP1211-LTSC

MP1211-LTSC

12-cyfrowy kalkulator z funkcjami podatkowymi, księgowymi i konwersji walut. 2-kolorowe drukowanie z wykorzystaniem taśmy barwiącej, duży, 2-kolorowy wyświetlacz i eleganckie srebrne metaliczne wykończenie.

Korzyści

  • 12-cyfrowy kalkulator wyposażony w 2-kolorową drukarkę z taśmą barwiącą
  • Oszczędzające czas funkcje podatkowe, księgowe, konwersji walut i kasowe
  • Duży, 2-kolorowy podświetlany wyświetlacz
  • Wygodny układ klawiatury przystosowany do intensywnego użytkowania
  • Eleganckie srebrne metaliczne wykończenie

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon MP1211-LTSC

Wydajne 2-kolorowe drukowanie


Ten wysokiej klasy 12-cyfrowy kalkulator jest idealny do intensywnego, profesjonalnego użytkowania w biurze. Wydajne drukowanie o prędkości 4,3 linii na sekundę znacznie przyspiesza pracę.Funkcja drukowania 2-kolorowego pozwala na wyraźne drukowanie wartości dodatnich na czarno i ujemnych na czerwono.

Funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut


Uproszczenie skomplikowanych obliczeń pozwala oszczędzić czas pracy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych pozwalają błyskawicznie określić różnice w stawkach podatkowych. Klawisze koszt-sprzedaż-marża pozwalają na automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Klawisze konwersji walut pozwalają na szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną.

Pełna funkcjonalność


Możliwość szybkich i dokładnych obliczeń kasowych oraz obliczeń z wartością stałą. Funkcja „polecenie znaku” pozwala na automatyczne wyświetlenie stanu kalkulatora. Wydzielone przełączniki przecinka dziesiętnego, zaokrąglania, sumy całkowitej i dodawania pozycji ułatwiają pracę i rozszerzają funkcjonalność kalkulatora.

Duży, 2-kolorowy podświetlany wyświetlacz


Duży podświetlany wyświetlacz LCD o wysokim kontraście i antyodblaskowej powłoce zapewnia wygodny odczyt wartości. Duże i wyraźne zielone znaki na czarnym tle zapewniają wygodny odczyt nawet przy długotrwałej pracy. Wartości ujemne są wyraźnie zaznaczone na czerwono.

Wygodny układ klawiatury


Wygodny układ klawiatury z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewnia szybkie, łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości. Łatwy w obsłudze i niezawodny kalkulator przeznaczony do intensywnej pracy, z możliwością zasilania z sieci.

Eleganckie srebrne metaliczne wykończenie


Srebrne metaliczne wykończenie i eleganckie wzornictwo sprawiają, że kalkulator MP1211-LTSC doskonale prezentuje się w otoczeniu biurowym.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon MP1211-LTSC, jego cechach i możliwościach.