Canon AS-8

AS-8

Ten niewielki i stylowy 8-cyfrowy kalkulator kieszonkowy AS-8 o zakrzywionej konstrukcji, wyposażony w wytrzymałą pokrywę odchylaną o 360 stopni, jest idealny zarówno do pracy w biurze, jak i w podróży.

Korzyści

  • 8-cyfrowy kalkulator kieszonkowy
  • Niewielka i lekka, zakrzywiona konstrukcja
  • Górną i dolną część obudowy oraz osłonę kalkulatora wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon
  • Wytrzymała pokrywa odchylana o 360 stopni
  • Duży wyświetlacz LCD

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon AS-8

Kalkulator kieszonkowy o zakrzywionej konstrukcji


8-cyfrowy kalkulator Canon AS-8 można zabrać z sobą wszędzie i natychmiast wykonywać szybkie obliczenia. Dzięki zakrzywionej konstrukcji kalkulator doskonale leży w dłoni, zaś odchylana pokrywa obracająca się o 360 stopni dba o jego bezpieczeństwo.

Ochrona planety


Górną i dolną część obudowy oraz osłonę kalkulatora AS-8 wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu kopiarek Canon. W rezultacie użytkownik otrzymuje przyjazny dla środowiska kalkulator kieszonkowy, który pomaga zadbać o zasoby globalne.

Duży wyświetlacz LCD


Pomimo niewielkich rozmiarów ten kieszonkowy kalkulator jest wyposażony w duży wyświetlacz LCD umożliwiający wygodne odczytywanie liczb. Przyjazny dla użytkownika układ przycisków – przejrzysta klawiatura z dużymi, oznaczonymi kolorami przyciskami – zapewnia łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości liczbowych.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon AS-8, jego cechach i możliwościach.