Canon AS-2400

AS-2400

Ten 14-cyfrowy, stylowy kalkulator nabiurkowy o zakrzywionej konstrukcji z istotnymi cechami proekologicznymi idealnie nadaje się dla organizacji i użytkowników indywidualnych.

Korzyści

  • 14-cyfrowy kalkulator biurkowy
  • Stylowa, zakrzywiona obudowa
  • Duży wyświetlacz o regulowanym kącie nachylenia
  • Górna i dolna obudowa zostały wyprodukowane częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi
  • Podwójne źródło zasilania: bateria słoneczna i tradycyjna, nie zawierająca rtęci
  • Zaokrąglanie i przełącznik przecinka
  • Automatyczne wyłączanie zasilania

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon AS-2400

Stylowy i profesjonalny


14-cyfrowy kalkulator AS-2400 jest zarazem stylowy i praktyczny. Elegancka i zakrzywiona obudowa nie tylko wygląda profesjonalnie, ale także łatwo dopasowuje się do dowolnego biurka czy półki.

Wyświetlacz o regulowanym kącie nachylenia


Duży, wyraźny i regulowany wyświetlacz LCD minimalizuje odbłyski. Nachylenie wyświetlacza może być regulowane w celu dopasowania do warunków oświetleniowych.

Ekologiczna konstrukcja


Oprócz ergonomicznej konstrukcji ten model cechuje zredukowany negatywny wpływ na środowisko, co jest ważną informacją dla wszystkich dzisiejszych organizacji i użytkowników. Niektóre komponenty plastikowe wykonane zostały z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu urządzeń Canon.

Wydajność energetyczna


Podwójne źródło zasilania: bateria słoneczna i tradycyjna, nie zawierająca rtęci, zapewnia wydajność energetyczną i niezawodne użytkowanie w różnych warunkach oświetleniowych. Specjalna funkcja automatycznie wyłącza kalkulator AS-2400, gdy nie jest używany, oszczędzając tym samym energię.

Rozbudowane funkcje


Kalkulator AS-2400 dysponuje dużym zakresem funkcji. Wyposażony jest także w przełącznik ułatwiający wybór przecinka i zaokrąglanie. Pamięć sumy całkowitej automatycznie dodaje sumy. Inne wygodne przyciski obejmują marżę, storno, a także wszystkie standardowe funkcje, które można oczekiwać od kalkulatorów Canon.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon AS-2400, jego cechach i możliwościach.