Sales & Consulting

Sprzedaż i doradztwo

Rozwijanie firm naszych klientów dzięki wyjątkowym usługom i rozwiązaniom

Szukaj ofert pracy

Czym się zajmujemy

Czy jesteś pasjonatem przetwarzania obrazu? Chcesz pomagać klientom w rozwijaniu działalności? W firmie Canon będziesz pracownikiem zespołu sprzedającego usługi i rozwiązania znane na całym świecie. Niezależnie od tego, czy będziesz opiekunem klienta zajmującym się obsługą bezpośrednich lub pośrednich klientów biznesowych czy konsultantem, zyskasz możliwość rozwoju kariery i pomagania klientom w rozwijaniu ich działalności.

We make businesses exceptional

Sprawiamy, że firmy stają się wyjątkowe

Za pomocą innowacyjnych produktów i usług

Obejrzyj film

Poznaj zespół

Zapoznaj się z wyjątkowymi opowieściami o genialnych umysłach.

Senior Account Manager - Matthew

Starszy opiekun klienta – Matthew

„Specjalizujemy się w określonych dziedzinach, ale wszyscy mamy wspólny cel [...] W ramach obowiązków służbowych mogę odwiedzać tak fantastyczne miasta jak Barcelona, Dubaj i, moje ulubione miejsce, Rio”.

Obejrzyj film

Account Manager - Steve

Opiekun klienta – Steve

„Jestem dumny z wprowadzania rozwiązań, które eliminują problemy naszych klientów, niezależnie od tego, czy jest to przetwarzanie obrazów, komunikacja czy zarządzanie dokumentami”.

Obejrzyj film

Zapraszamy do pracy u nas

Szukamy pasjonatów z niezwykłymi zdolnościami do nawiązywania kontaktów, pragnących osiągnąć sukces i mających otwarte umysły. Osoba zatrudniona w dziale sprzedaży i doradztwa będzie współpracowała z klientami w celu rozwoju ich firmy za pomocą innowacyjnych usług i rozwiązań – a my ułatwimy jej awans na wyższe stanowisko w pionie sprzedaży.

Search our jobs

Szukaj ofert pracy w dziale sprzedaży i doradztwa

Sprawdź, na które stanowisko pasujesz


Zobacz nasze role