PowerShot-G7X

Zespoły i stanowiska


Szukaj ofert pracy

Poznaj nasze zespoły

Marketing i PR

Zespoły ds. marketingu i PR promują nasze usługi i rozwiązania poprzez marketing kanałowy skierowany do klienta, komunikację, planowanie biznesowe i zarządzanie produktami.

Dowiedz się więcej

Marketing and PR

Sprzedaż i doradztwo

Zespoły ds. sprzedaży i doradztwa wykorzystują swoje świetne umiejętności z zakresu nawiązywania relacji, aby sprzedawać znane na całym świecie usługi i rozwiązania, od opieki nad klientami po doradztwo.

Dowiedz się więcej

Sales & Consulting

IT i rozwiązania biznesowe

Zespół ds. IT i rozwiązań biznesowych skupia się na poprawie zadowolenia klientów – dzięki innowacyjnym metodom, wsparciu technicznemu i ulepszonym rozwiązaniom z zakresu przepływu pracy.

Dowiedz się więcej

IT & Business Solutions

Administracja i działalność operacyjna

Skutecznie rozwiązujesz problemy? Jeśli tak, możesz pracować z naszymi ekspertami z zakresu zarządzania biznesem i prowadzenia działalności operacyjnej nad usprawnianiem procesów w ramach całej organizacji.

Dowiedz się więcej

Business Administration & Operations

Technologie cyfrowe

Interesujesz się rozwiązaniami cyfrowymi? Zespół ds. technologii cyfrowych opracowuje i wdraża strategie cyfrowego marketingu, metody zarządzania i zasoby fachowej wiedzy – wszystko po to, aby zapewnić wyjątkowy sposób korzystania z rozwiązań internetowych.

Dowiedz się więcej

Digital
Search our Marketing & PR jobs

Nasze najnowsze oferty pracy, Twój następny krok

Sprawdź, które stanowisko jest odpowiednie dla Ciebie


ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY

GRC logo