PowerShot_G16

Jak aplikować


Szukaj ofert pracy

Przygotuj się na wyjątkową karierę w firmie Canon.

Wiemy, że Aplikuj o pracę może być skokiem na głęboką wodę i w związku z tym uprościliśmy rekrutację, aby uczynić ten proces możliwie jak najpłynniejszym. Od świata wyjątkowych możliwości dzieli Cię zaledwie kilka kroków. Ta infografika przedstawia sposób działania procesu aplikacyjnego.

Search_01

Szukaj

Przeszukaj naszą stroną, aby znaleźć idealne stanowisko dla siebie.


Szukaj ofert pracy

icon
Apply_02

Aplikuj

Prześlij swoją aplikację, a my odpowiemy na nią w ciągu 24 godzin.

APLIKUJ TERAZ

icon
Interviews_03

Wywiady

Poinformujemy Cię o statusie Twojego podania. Jeśli otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, przejdziesz przez 2 etapy selekcji, które zazwyczaj obejmują prezentację i test techniczny.

icon
Feedback_04

Opinie

Otrzymasz od nas informację zwrotną (i być może ustną umowę o pracę) w ciągu 48 godzin od końcowej rozmowy kwalifikacyjnej.

icon
Offer_05

Powiadomienie o zatrudnieniu

Pisemne powiadomienie o zatrudnieniu, pakiet powitalny oraz szczegółowe informacje dotyczące rozpoczęcia pracy otrzymasz za pośrednictwem wiadomości e-mail i/lub poczty w ciągu 3–5 dni.

icon
Onboarding_06

Wprowadzenie

Dbamy o stały kontakt z osobami mającymi rozpocząć pracę. Jeśli masz jakieś pytania, powiadom nas, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ułatwić Ci nowy początek kariery. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, że do nas dołączysz.

icon
Wskazówki dotyczące aplikowania i rozmowy kwalifikacyjnej

Wskazówki dotyczące aplikowania i rozmowy kwalifikacyjnej

Najczęściej zadawane pytania

P: Co dzieje się z moim podaniem?

O: Powinieneś otrzymać powiadomienie pocztą e-mail, gdy tylko dotrze do nas Twoje podanie. Pracownicy ds. rekrutacji skontaktują się z Tobą na kluczowych etapach procesu w celu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i powiadomienia o postępach. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z pracownikiem ds. rekrutacji w firmie Canon.

P: Czy ułatwiacie uzyskanie wizy lub relokację?

O: Nie. Staramy się poszukiwać kandydatów w obrębie firmy lub rekrutować na rynku lokalnym. Upewnij się, że masz odpowiednią wizę, pozwolenia i uprawnienia, aby pracować w kraju, w którym składasz podanie o pracę, ponieważ pracownicy ds. rekrutacji poproszą o przedstawienie tych dokumentów.

P: W jaki sposób mogę być informowany na bieżąco o przyszłych ofertach pracy w firmie Canon?

O: Zarejestruj się tutaj, a poinformujemy Cię o przyszłych ofertach pracy w firmie Canon w regionie EMEA.

P: Gdzie mogę znaleźć oferty pracy w firmie Canon poza regionem EMEA?

O: W tej witrynie zawarto informacje i oferty pracy dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Aby uzyskać więcej informacji na temat kariery, produktów i usług pomocy poza regionem EMEA, odwiedź oficjalną stronę firmy Canon przeznaczoną dla Twojego kraju/regionu (adres odpowiedniej strony możesz znaleźć tutaj).

P: Gdzie mogę znaleźć informacje o wynagrodzeniu i dodatkowych świadczeniach?

O: Firma Canon stosuje politykę wynagrodzeń dopasowaną do lokalnych rynków w regionie EMEA. Lokalny pracownik ds. rekrutacji lub dział kadr może przekazać Ci szczegółowe informacje na ten temat podczas procesu aplikacyjnego.

fullbleed

Szukaj ofert pracy

Sprawdź, które stanowisko jest odpowiednie dla Ciebie


ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY