Marketing & PR

Marketing i PR

Gwarancja jeszcze większego rozwoju wyjątkowej marki

Szukaj ofert pracy

Czym się zajmujemy

Sądzisz, że możesz pomóc w rozwoju naszej firmy? Jesteśmy zespołem opracowującym i dostarczającym materiały, które emocjonują zarówno klientów, jak i media. Zyskasz wyjątkowe okazje do wzmacniania pozycji rynkowej naszej marki na nowe, ekscytujące sposoby – od planowania i tworzenia przydatnej, atrakcyjnej i adekwatnej zawartości po strategiczny rozwój i wdrażanie cyfrowych strategii.

We're proud of what we do

Jesteśmy dumni z tego, co robimy

I chcemy poinformować o tym cały świat

Obejrzyj film

Poznaj zespół

Zapoznaj się z wyjątkowymi opowieściami o genialnych umysłach.

Marketing Manager - Tracey

Menedżer ds. marketingu – Tracey

„Jestem otoczona ludźmi z pasją. Chcę, aby ludzie czerpali inspirację z kampanii i przekazów marketingowych, które tworzę”.

Obejrzyj film

Business Planning - Evelyn

Planowanie biznesowe – Evelyn

„Cenię sobie współpracę i kontakt między organizacjami krajowymi i naszymi europejskimi siedzibami. Wspieram europejskie kraje, które z nami współpracują, pod względem planowania działań, budżetów oraz analizy rynku”.

Obejrzyj film

Zapraszamy do pracy u nas

Szukamy osób z umysłami analitycznymi, które mają predyspozycje do tworzenia inspirujących haseł oraz opracowywania błyskotliwych kampanii. Osoba zatrudniona w dziale marketingu i PR będzie wzmacniała pozycję marki Canon na rynku poprzez promowanie naszych usług i rozwiązań oraz dbanie o naszą reputację – a my odwdzięczymy się jej pomocą w zakresie rozwoju kariery.

Search our Marketing & PR jobs

Szukaj ofert pracy w dziale marketingu i PR

Sprawdź, na które stanowisko pasujesz


Zobacz nasze role