digital

Technologie cyfrowe

Rozwijanie firmy Canon dzięki ogromnej wiedzy fachowej w zakresie technologii cyfrowych

Szukaj ofert pracy

Czym się zajmujemy

Uważasz, że masz wystarczającą wiedzę o technologiach cyfrowych, aby pomóc nam w rozwoju naszej marki? Nasze zespoły ds. technologii cyfrowej ściśle współpracują z działem marketingu i PR przy opracowywaniu i wdrażaniu strategii cyfrowego marketingu, metod zarządzania i zasobów fachowej wiedzy z myślą o udoskonalaniu naszego przekazu. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się analizą, zarządzaniem treścią, zarządzaniem projektami czy rozwojem, będziesz udoskonalać sposób obsługi naszych klientów w Internecie.

Volcano

Innowacyjni pomysłodawcy i strategiczne umysły

W przestrzeni cyfrowej

Obejrzyj film

Poznaj zespół

Zapoznaj się z wyjątkowymi opowieściami o genialnych umysłach.

Gaurav

Projektant e-handlu — Gaurav

„W naszej firmie panuje coraz bardziej ożywiona atmosfera podsycana duchem młodości […] Jesteśmy specjalistami w wielu różnych dziedzinach, ale każdy interesuje się tym, nad czym pracujesz”.

Obejrzyj film

Moatez

Marketing cyfrowy — Moatez

„W kontekście przejścia do rozwiązań cyfrowych firma Canon jest doskonale przygotowana do wykonania następnego kroku i dalszej obecności w życiu klientów — cieszę się, że mogę brać w tym udział”.

Obejrzyj film

Zapraszamy do pracy u nas

Potrzebujemy inteligentnych osób, które będą rozwiązywać problemy, doskonalić nasze internetowe punkty kontaktu i tworzyć ciekawe kampanie marketingu cyfrowego. W zespole Digital będziesz rozwijać cyfrowe strategie i rozwiązania, które wzmocnią naszą markę w Internecie — zapewnimy Ci doskonałe środowisko do rozwoju wyjątkowej kariery.

fullbleed

Szukaj ofert pracy w dziale technologii cyfrowych

Sprawdź, na które stanowisko pasujesz


Zobacz nasze role