Business

Administracja i działalność operacyjna

Integracja pracowników z myślą o osiąganiu sukcesów i rozwoju

Szukaj ofert pracy

Czym się zajmujemy

Nasi specjaliści z działu administracji dbają o to, abyśmy mieli narzędzia niezbędne do osiągania jak najlepszych wyników w naszej pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem działu zaopatrzenia, działu łańcucha dostaw, działu prawnego czy działu finansów i kadr, będziesz współpracował z interesariuszami w celu rozwiązywania problemów, wdrażania nowych metod umożliwiających usprawnianie działań biznesowych i tworzenia infrastruktury potrzebnej do osiągania sukcesów.

EOS_5DS

Integracja ludzi

Aby osiągać najlepsze rezultaty we wszystkim, co robimy

Obejrzyj film

Poznaj zespół

Zapoznaj się z wyjątkowymi opowieściami o genialnych umysłach.

Paola

Dyrektor ds. zaopatrzenia – Paola

„Jednym z czynników, który wyróżnia firmę Canon, jest wzajemne zaufanie i atmosfera otwartości, która sprzyja przedstawianiu własnych pomysłów”.

Obejrzyj film

Zapraszamy do pracy u nas

Szukamy osób potrafiących rozwiązywać problemy, które są w stanie spojrzeć na poszczególne zagadnienia w szerszej perspektywie i zaproponować nowe metody usprawniania działania firmy. Zatrudniona osoba będzie współpracowała z interesariuszami w celu tworzenia znakomitej infrastruktury potrzebnej do osiągnięcia określonych wyników, a my będziemy współpracować z nią, tak aby zagwarantować jej właściwą ścieżkę kariery.

Search our Marketing & PR jobs

Wyszukaj oferty pracy w dziale administracji i działań operacyjnych

Sprawdź, na które stanowisko pasujesz


Zobacz nasze role