Connect upload share

EOS R

Nawiązywanie łączności, przesyłanie i udostępnianie w dowolnym miejscu

Wszechstronny i elastyczny aparat EOS R zapewnia najnowsze funkcje łączności, umożliwiające udostępnianie obrazów innym urządzeniom. Ułatwia też wysyłanie ważnych prac, dodawanie do nich geoznaczników i tworzenie kopii zapasowych.

Niezwykle proste udostępnianie

Aparat EOS R zapewnia łączność Bluetooth i Wi-Fi, co ułatwia nawiązywanie połączenia ze smartfonami i innymi urządzeniami oraz udostępnianie im zarejestrowanych materiałów. Wbudowana i zawsze włączona technologia Bluetooth o niskim poborze energii umożliwia automatyczne nawiązywanie połączenia ze zgodnymi urządzeniami za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Można przeglądać, udostępniać oraz rejestrować zdalnie obrazy i filmy na żywo – jednym dotknięciem.

Przesyłanie danych i tworzenie kopii zapasowej w podróży

Aparat EOS R może automatycznie wysyłać obrazy bezpośrednio do sparowanego telefonu, tabletu lub komputera za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Wystarczy włączyć funkcję Wi-Fi na telefonie komórkowym lub nawiązać za pośrednictwem Wi-Fi połączenie z komputerem. Jest to przydatna funkcja dla osób, które muszą natychmiast wykonywać kopię zapasową swojej pracy – na przykład dla fotoreporterów pracujących w trudnych warunkach.

Dodawanie danych GPS

Osoby zajmujące się fotografią podróżniczą lub krajobrazową pokochają funkcje GPS aparatu EOS R, z których można korzystać za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Podczas fotografowania po nawiązaniu połączenia ze zgodnym urządzeniem inteligentnym poprzez Bluetooth aparat EOS R może gromadzić dane GPS i automatycznie dodawać je do zdjęć dzięki aplikacji Canon Camera Connect. Ułatwia to identyfikację lokalizacji i zapewnia przydatną funkcję edycji, z której można skorzystać po powrocie do domu.

Inne interesujące pozycje
Related tell your stories

EOS R

Filmowe historie w jakości 4K – obraz pełen szczegółów

See capture more

EOS R

Lepiej odwzorowany obraz dzięki matrycy zaprojektowanej z myślą o precyzji

Adding GPS data

Zdalne sterowanie aparatem

To kolejna funkcja aplikacji Canon Camera Connect – użytkownik może swobodniej fotografować dzięki zdalnemu sterowaniu aparatem EOS R. Umożliwia to robienie zdjęć w sytuacjach, w których trudno jest bezpośrednio obsługiwać aparat lub wtedy, gdy mamy do czynienia z płochliwymi obiektami, np. w przypadku fotografowania przyrody.

Udostępnianie materiałów poprzez Wi-Fi lub USB

Podczas studyjnej pracy zespołowej aparat EOS R można podłączyć do komputera PC lub Mac za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub USB 3.1, aby natychmiast oglądać i sprawdzać zdjęcia oraz wprowadzać niezbędne poprawki.

Inne interesujące opcje