PROFESJONALNY DRUK REKLAMOWY I WYSTAWIENNICZY

Szybciej i oszczędniej. Nowoczesne plotery Arizona
i Colorado wspierają firmę P11 Group.

Ploter płaski UV Arizona oraz ploter rolowy UVgel Colorado - to wybór firmy P11 Group z wielkopolskiego Jarocina. Oba urządzenia wyposażono w innowacyjne technologie, które nie tylko znacznie poszerzają możliwości produkcji na różnorodnych podłożach, ale też przynoszą rzeczywistą oszczędność czasu i energii.


Elastyczność i wielkopolska solidność

„Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest prawdziwe" - miał kiedyś powiedzieć Picasso. Słowa słynnego hiszpańskiego malarza stały się inspiracją w codziennej pracy firmy P11 z wielkopolskiego Jarocina. Przedsiębiorstwo, które dwie dekady temu rozpoczynało działalność jako klasyczna agencja reklamowa, dziś jest przede wszystkim firmą produkcyjną. W nowoczesnej hali P11 Group wytwarza się między innymi stoiska handlowe i sklepowe, ekspozytory czy ścianki reklamowe. Istotną częścią biznesu nadal pozostaje klasyczna reklama wizualna: plakaty, bannery, szyldy reklamowe, pylony...

– Oferujemy wszystko, co jest potrzebne naszym klientom, aby mogli wyróżnić się na rynku - krótko podsumowuje Artur Łagodziński, właściciel P11 Group.

Dzięki zaawansowanemu parkowi nowoczesnych urządzeń, firma jest w stanie szybko dostosować się do potrzeb rynkowych. Bezpośrednim sprawdzianem okazała się pandemia koronawirusa – P11 Group przestawiło maszyny i niemal z dnia na dzień rozpoczęło masową produkcję przyłbic i osłon przeciwwirusowych. – To dowód na to, że elastyczność w biznesie jest istotna. Gotowość do nagłych zmian pozwoliła nam nie tylko przetrwać trudne dla branży miesiące, ale też rozwinąć dotychczasową działalność oraz nasze umiejętności – komentuje Artur Łagodziński.

Colorado i Arizona w P11

Technologie, które oszczędzają czas

Jednymi z najważniejszych urządzeń w codziennej pracy firmy są wielkoformatowe plotery produkcji Canon – Arizona oraz Colorado. To prawdziwe lokomotywy drukarskiej części P11 Group. Oba urządzenia wyposażono w innowacyjne technologie, zapewniające szybszy i trwalszy druk na różnego rodzaju podłożach.

Ploter płaski UV marki Arizona umożliwia druk na twardych powierzchniach, takich jak plastik, plexi, dibond, drewno czy szkło. Wykorzystywany w P11 egzemplarz to przedstawiciel serii 2300, w której wyeliminowano pracochłonne maskowanie stołu przed użyciem: innowacyjna technologia przepływu powietrza FLOW w połączeniu z układem stołu bez żadnych stref oznacza mniej maskowania oraz łatwe przełączanie między zadaniami, a pneumatyczny zestaw pinów pozwala na błyskawiczne pozycjonowanie podłoża na stole. Po szybkim zamontowaniu podłoża, urządzenie zapewnia wydajny i precyzyjny druk na obydwu jego stronach.

Z kolei ultranowoczesny ploter rolowy Colorado 1650 to specjalista od wydruku na różnego rodzaju podłożach miękkich. Jego cechy szczególne to wykorzystanie elastycznych atramentów UV, funkcja wykończenia w trybie matowym lub błyszczącym oraz dwie automatyczne rolki podające media. No i najważniejsze - technologia niskotemperaturowego utrwalania wydruku, która pozwala drukować na bardzo szerokiej gamie podłoży, również tych wrażliwych na wysoką temperaturę, bez obawy o zniekształcenie materiału. Wydruki realizowane przy pomocy Colorado 1650 są natychmiast suche i gotowe do przekazania klientowi, co znacząco skraca proces produkcji.

- Oba najnowsze modele ploterów Canon pojawiły się w naszej firmie w 2020 roku - mówi Artur Łagodziński. - Dzięki automatyzacji i inteligentnym rozwiązaniom, jakie przyniosły do P11, możemy zaoferować klientom najwyższą jakość produktów oraz możliwości bardzo krótkiego terminu realizacji - dodaje.

Colorado i Arizona w P11

Wsparcie dobrych idei

Dla zespołu P11 niezwykle ważne jest, aby minimalizować wpływ codziennej pracy na okalające firmę środowisko. Dlatego pracę Arizony oraz Colorado wspiera nowoczesny ploter tnący Zünd – jego wykorzystanie pomaga nie tylko uprościć i przyspieszyć prace wykończeniowe, ale też zminimalizować zbędne odpady.

Wybór ploterów od Canon wiąże się także z tym, że firma postawiła na maszyny produkcyjne z niskim zużyciem energii. Do ich zasilania wykorzystuje panele fotowoltaiczne, które dzięki funduszom europejskim zainstalowano na dachu hali produkcyjnej.

Jak informuje szef Artur Łagodziński, sukces, który odnosi jego firma, oparty jest na czterech filarach. To najnowsze technologie, zgrany zespół, dbałość o środowisko i wspieranie lokalnej społeczności. - Wierzę, że odpowiedzialne prowadzenie biznesu to idea na miarę XXI wieku - podsumowuje szef P11 Group.

Dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie
wyróżnić się na tle konkurencji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz również

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd