ARTYKUŁ

Technologie wielkoformatowe A0 Canon

Newsletter CAD/GIS – maj/czerwiec 2022
imagelogic

Skanowanie wielkoformatowe

Przekształć niedoskonałe oryginały w doskonałe kopie i skany dzięki technologii image logic

Skanowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych to czasochłonne zadanie, nawet jeśli jakość jest odpowiednia za pierwszym razem. Niestety, skany i kopie często trzeba powtarzać, ponieważ ustawienia nie są optymalne, a wynik nie spełnia Twoich wymagań.

Jest to jeszcze bardziej czasochłonne, drogie i frustrujące. Image Logic to inteligentne, łatwe w użyciu rozwiązanie, które pomaga bezproblemowo zamieniać niedoskonałe oryginały w doskonałe kopie i skany.
  • • Zmniejsz kosztowne i czasochłonne ponowienia
  • • Uzyskaj idealny skan już za pierwszym razem, 99% razy
  • • Pozwól, aby technologia Image Logic natychmiast i automatycznie znalazła odpowiednie ustawienie

Efektywna automatyzacja

Od pełnej precyzji składania do dużej szybkości i wydajności

Ogranicz pracę ręczną dzięki wydajnej automatyzacji – nie ma potrzeby ręcznego zbierania, przycinania ani składania wydruków.

W pełni zintegrowana seria Folder Professional zapewnia odpowiednią wydajność pracy.

Dzięki tym urządzeniom można składać wielkoformatowe wydruki techniczne bez obsługi ręcznej z szybkością do 18 m/min (16 złożonych arkuszy A1/min).

Wydajna automatyzacja
Ogranicz pracę ręczną dzięki wydajnej automatyzacji – nie ma potrzeby ręcznego zbierania, przycinania ani składania wydruków. W pełni zintegrowany z drukarkami wielkoformatowymi firmy Canon i oprogramowaniem do zarządzania przepływem pracy ClearConnect.

Idealny do CAD/GIS
Realizuj zestawy składanych dokumentów o różnych rozmiarach, do formatu A0. Drukuj i składaj dokumenty o szerokości do 914 mm (36 cali) – idealne do produkcji CAD i GIS.

Pasuje do Twojego przepływu pracy
Standaryzuj swój proces składania za pomocą 255 szablonów składanych pakietów lub twórz własne programy do składania za pomocą WebTools Express.

Poznaj całą naszą ofertę urządzeń peryferyjnych do ploterów wielkoformatowych

NOWOŚĆ: imagePROGRAF TZ-30000 MFP Z36

Zintegrowana wielkoformatowa drukarka wielofunkcyjne o niezrównanej szybkości, wyjątkowej produktywności i wysokiej wydajności.

Większa wydajność
Drukowanie na większych ilościach nośników z szybkością do 4 str./min oraz możliwość szybszego drukowania i wychodzenia z trybu uśpienia.

Zaawansowane rozwiązanie do drukowania
Wydajna górna taca odbiorcza na maks. 100 stron dokumentów CAD formatu A0 lub maks. 100 stron w różnych formatach.

Skanowanie w wysokiej jakości
Technologia Colortrac SingleSensor i inteligentne oprogramowanie wbudowane w 36-calowy skaner zapewniają wysoką jakość i zaawansowaną kontrolę nad skanowaniem, a także prostszą, bardziej zintegrowaną obsługę.

Drukowanie w trybie ciągłym
Niezmienna szybkość podczas drukowania dzięki funkcjom wymiany rolek z nośnikami i zbiorników z atramentem, także w trakcie drukowania.

Doskonała jakość obrazu
Dzięki systemowi wodoodpornych, w pełni pigmentowych atramentów firmy Canon można tworzyć imponującą grafikę oraz niezwykle precyzyjne rysunki CAD.

Strefa aplikcji CAD/GIS

Znamy się na urządzeniach, znamy się na materiałach. Oferujemy klientom idealne połączenie materiałów z urządzeniem.

W ciągu 80 lat naszej działalności w branży materiałów eksploatacyjnych produkowaliśmy media dla potrzeb niemal wszystkich znanych marek urządzeń – drukarek kolorowych i monochromatycznych, wielko- i małoformatowych, których liczba i zakres możliwości stale rośnie.

Nasze materiały eksploatacyjne, papier, toner i atrament są dokładnie testowane i zatwierdzane z myślą o zapewnieniu stałej jakości i wartości. Marka i produkt, które skutecznie wesprą Twoją działalność.

Red Label Paper - PEFC 75 g/m²
Wysokiej jakości papier o niskiej zawartości chloru i wysokiej białości. Idealny papier do użytku zewnętrznego, gdzie jakość Twoich dokumentów musi odzwierciedlać wizerunek Twojej pracy i organizacji

Top Colour Paper FSC 90 g/m²
Biały, gładki, niepowlekany papier do tworzenia wysokiej jakości rysunków roboczych

Recycled White Zero - FSC 80 g/m²
Wyjątkowo biały, gładki papier z recyklingu o gwarantowanej trwałości. Papier jest produkowany bez emisji dwutlenku węgla, jest przyjazny dla środowiska w całym łańcuchu i podlega recyklingowi FSC, wytworzony w 100% z odpadów pokonsumenckich. Zero oznacza brak emisji netto gazów cieplarnianych (Co2) w całej produkcji papieru. Papier spełnia standardy EU Eco Label.

Materiały eksploatacyjne Canon - Twój partner w dziedzinie cyfrowych nośników druku.

Dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie
wyróżnić się na tle konkurencji
zadzwoń: +48 510 023 318
lub napisz: wielkoformatowe@canon.pl