ARTYKUŁ

Zrealizuj skuteczny program cyfrowej transformacji

Sprawdź, na jakim etapie drogi do cyfrowej transformacji jest Twoja firma i zaplanuj skuteczną strategię zmian.

POBIERZ PRZEWODNIK

Wejdź na drogę cyfrowej transformacji: przewodnik po strategiach sukcesu

Sięgnij po przewodnik Canon, aby dowiedzieć się, jak z powodzeniem przeprowadzić firmę przez proces cyfrowej transformacji

POBIERZ PRZEWODNIK

The digital transformation journey

Globalna zmiana, której nikt z nas nie mógł przewidzieć, zmusiła wiele firm do wdrożenia szybkich rozwiązań do pracy zdalnej. Docelowo ten model pracy stanie się codziennością bardzo wielu organizacji. Wymaga to jednak dużej elastyczności zarówno od strony procesów, strategii, jak i samej infrastruktury. Czy Twoja firma jest przygotowana na te zmiany?

Nie chodzi tylko o technologię, z której korzysta Twoja organizacja, ale także sposób, w jaki ta technologia może pozytywnie wpływać na prowadzenie firmy i sposób współpracy. O stworzenie wydajnego przepływu pracy i produktywnych procesów, które kładą podwaliny pod ciągły wzrost dzięki bardziej elastycznym sposobom funkcjonowania organizacji i pracowników.

Zoptymalizuj swoje procesy, aby zapewnić ciągłość biznesową

Od czego zaczynasz? Planuj i ustalaj priorytety. Pamiętaj, że transformacja cyfrowa to podróż, a nie cel. Do tej pory Twój plan dotyczący pracy zdalnej najprawdopodobniej koncentrował się na podstawowej komunikacji, współpracy i dostępie do dokumentów. Teraz musisz przyjrzeć się podstawowym procesom biznesowym, takim jak na przykład finanse, prawo i HR.

Jak obecnie radzisz sobie z zadaniami, takimi jak wdrażanie nowych pracowników lub klientów, przegląd umów lub obsługa płatności? Do jakich urządzeń i rozwiązań ma dostęp Twój zespół w celu przeprowadzenia tych procesów? Twoi pracownicy muszą mieć możliwość zarządzania skanowaniem i przesyłaniem dokumentów do chmury, a także zatwierdzaniem i przetwarzaniem krytycznych dokumentów, takich jak faktury, umowy itp., z dowolnego miejsca. Przyjrzyj się przepływom pracy i technologii, w swojej firmie. Które procesy można zdigitalizować lub zautomatyzować, aby ułatwić zdalne zarządzanie? Gdzie można ograniczyć ręczne administrowanie i zyskać czas? Czy możesz aktywować protokoły cyfrowe, które pozwolą Ci zarówno wzmocnić bezpieczeństwo informacji biznesowych, jak i zapewnić Twojemu zespołowi lepszy wgląd w posiadane dane, zachowując przy tym zgodność z przepisami?

Twoja organizacja potrzebuje procesów, które są intuicyjne i łatwe do dostosowania, zapewnią płynny przepływ informacji oraz zadowolenie i produktywność pracowników, tak, aby Twój zespół mógł wykonywać swoją pracę w najbardziej efektywny i efektywny sposób.

Korzystanie z danych: klucz do rozwoju firmy

Korzyści płynące z optymalizacji procesów nie kończą się tylko na produktywności i wydajności. Gdy uporasz się z zarządzaniem informacjami o krytycznym znaczeniu biznesowym, możesz skoncentrować się na możliwości, jakie dają dane. Wprowadzenie narzędzi cyfrowych opartych na chmurze oznacza, że dane mogą być nie tylko przechowywane, ale także wykorzystywane do celów biznesowych.

Mając dostęp do szerszych analiz dotyczących swojej firmy, możesz na bieżąco ulepszać swoje sposoby pracy, a także podejmować świadome decyzje dotyczące strategii i rozwoju. Oznacza to nie tylko poprawę ogólnej wydajności Twojej firmy, ale także elastyczność i skalowalność umożliwiające szybkie dostosowanie się do tego, co przyniesie zmienna przyszłość.

Podejmij się przeprowadzenia cyfrowej transformacji z Canon

Zobacz również

Produkty powiązane

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd