High performance filmmaking
alt text goes here

Zaawansowane
możliwości
filmowania

Kamera XF405/XF400 jest niewielka, ale wyposażono ją w wydajne narzędzia do filmowania. To kompaktowe rozwiązanie, obejmujące m.in. zaawansowaną 1-calową matrycę i najnowsze procesory Dual DIGIC DV 6, sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach filmowych wykorzystujących rozdzielczość 4K.

Atrakcyjny, szczegółowy obraz

1-calowa matryca ma wiele zalet – pozwala uzyskać niezwykle wyraźny obraz o rozdzielczości 4K i twórczo wykorzystać głębię ostrości. Najnowsze procesory Dual DIGIC DV6 zapewniają te rezultaty szybko i z najwyższym poziomem szczegółowości.

Capture every detail beautifully

Zwolnione tempo zapewnia atrakcyjne, pełne wyrazu nagrania

Dużą szybkość klatek (100P) w rozdzielczości Full HD sprawia, że nagrane w zwolnionym tempie filmy są piękne i niesamowicie szczegółowe.

Slow motion in stunning detail

Możliwość nagrywania w zwolnionym tempie z niesamowitą szczegółowością

Zobacz, jak oferowane przez kamerę XF405/XF400 opcje dużej szybkości klatek pozwalają odkryć nowe możliwości twórcze.

Obejrzyj film

Każda jasna partia obrazu, każdy cień, każdy szczegół

Celem każdego filmowca jest uchwycenie większej liczby szczegółów na obu krańcach skali ekspozycji. Ustawienie Wide DR firmy Canon pomaga osiągnąć ten cel dzięki znakomitemu zakresowi dynamicznemu (800%).

CANON_XF405_WIDE_DR_GRAPH
XF405_3_wide_DR_gamma

Uchwyć każdy szczegół. Zobaczyć znaczy uwierzyć

Obejrzyj film wideo przedstawiający imponujący tryb Wide DR firmy Canon o rozpiętości rzędu 800% i zobacz, jak zyskuje na tym jakość nagrań.

Obejrzyj film