Kamery

Canon XA75

Profesjonalna kamera wideo 4K z matrycą CMOS o wielkości 1 cala. Wszechstronne rozwiązanie z technologią Dual Pixel CMOS AF, 15-krotnym zoomem optycznym, 5-osiową stabilizacją, złączem 3G-SDI, wyjściem HDMI i obsługą UVC.

Dane techniczne

 • 4K UHD / 25P

  MP4 do 150 Mb/s i XF-AVC do 160 Mb/s

 • 15-krotny zoom optyczny

  Szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy 4K – 25,5–382 mm (w przeliczeniu na format 35 mm)

 • Przetwarzanie z nadpróbkowaniem obrazu HD

  Wykorzystuje matrycę 4K UHD, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu Full HD

 • Optyczny stabilizator obrazu

  Zaawansowana optyczna i dynamiczna stabilizacja obrazu w pięciu osiach

 • Podczerwień

  Nagrywaj filmy w wysokiej jakości, gdy światło otoczenia jest słabe lub nie ma go w ogóle, korzystając z trybu podczerwieni.

 • ekran dotykowy

  Łatwa obsługa punktu ostrości i łatwe sterowanie kamerą za pomocą 3,5-calowego ekranu dotykowego

 • 4-kanałowy dźwięk

  Linear PCM – 2 złącza XLR i wbudowany mikrofon

 • Dwa gniazda

  Dwa gniazda do nagrywania jednoczesnego lub nagrywania przechodzącego na kartach SD

 • USB-C

  Transmisja na żywo przez komputer Mac lub PC1 albo podłączenie odbiornika GPS GP-E2 firmy Canon

Przedstawiamy model XA75

Kamera 4K cala z 15-krotnym zoomem optycznym, matrycą CMOS o wielkości 1 cala, 5-osiową stabilizacją obrazu, technologią Dual Pixel CMOS AF, 3G-SDI i wyjściem USB-C do transmisji na żywo w standardzie UVC1.
Canon Camera

Mała profesjonalna kamera 4K UHD

Rejestruj zachwycające obrazy w rozdzielczości 4K UHD i jakości Full HD dzięki matrycy 4K CMOS o wielkości 1 cala i procesorowi obrazu DIGIC DV6. Przetwarzanie w rozdzielczości HD z nadpróbkowaniem obrazu zapewnia obraz Full HD z matrycy.

Obiektyw 4K z 15-krotnym zoomem optycznym

Obiektyw firmy Canon obejmuje zakres 25,5–382 mm (w przeliczeniu na format 35 mm). Zoom cyfrowy umożliwia 300-krotne powiększenie obrazu z 5-osiową stabilizacją obrazu.

Canon Camera
Canon Camera

Szybka i precyzyjna regulacja ostrości dzięki funkcji wykrywania twarzy

Regulowana szybkość ustawiania ostrości i technologia Dual Pixel CMOS AF umożliwiają szybką i precyzyjną regulację ostrości. 3,5-calowy wyświetlacz LCD umożliwia ustawienie ostrości poprzez dotknięcie wybranego punktu AF. Dostępne są funkcje AF z wykrywaniem twarzy i śledzenie twarzy, a ostrość ustawiana jest ręcznie za pomocą pierścienia regulacji ostrości/zoomu.

Elastyczne nagrywanie w formacie XF-AVC i MP4

Dostępne są formaty nagrywania XF-AVC i MP4. Nagrywanie w formacie XF-AVC z prędkością 160 Mb/s (25P) w trybie 4K UHD oraz z prędkością 45 Mb/s (50P/50i/25P) w trybie Full HD. Nagrywanie mniejszych plików w formacie MP4 – 4K z szybkością 150 Mb/s (25P) oraz Full HD z szybkością 35 Mb/s lub 17 Mb/s (50P/25P).

Canon Camera
Canon Camera

Różne opcje zapisu

Opcje wyjścia obejmują 3G-SDI, jednoczesny zapis kopii zapasowej i nagrywanie przechodzące przy użyciu dwóch kart SD oraz tryb podczerwieni. Do specjalistycznych zastosowań można nagrywać filmy w zwolnionym tempie w jakości Full HD (0,5x) lub w przyspieszonym tempie w rozdzielczości 4K/Full HD (do 1200x). Możliwość dopasowania kolorów do innych kamer firmy Canon za pomocą menu ustawień niestandardowego obrazu.

Transmisja na żywo i inne możliwości

Możesz przesyłać nagrania HD w standardzie UVC1 za pośrednictwem komputera, a także dodawać znaczniki daty i godziny podczas nagrywania OSD. Dwa złącza XLR na odłączanym uchwycie oraz 4-kanałowy, liniowy dźwięk PCM zapewniają profesjonalne opcje audio.

Canon Camera
XA75

Zawartość pudełka

Zgłoś swoje zainteresowanie modelem Canon XA75

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące kamery Canon XA75, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Canon XA75
Oceny i recenzje

Akcesoria powiązane

 • bp-828

  Akumulator BP-828

  Inteligentny akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności (2670 mAh), zalecany do dłuższej pracy.
 • bp-820

  Akumulator BP-820

  Zaawansowany akumulator litowo-jonowy o standardowej pojemności (1780 mAh).
 • cg-800

  Ładowarka CG-800

  Ładowarka CG-800 umożliwia ładowanie akumulatora poza kamerą.
 • tl-h58

  Telekonwerter TL-H58

  Ten telekonwerter zwiększa możliwości optyczne kamery o 1,5x, co pozwala jeszcze bardziej przybliżyć odległe obiekty.
 • WA-H58

  Konwerter szerokokątny WA-H58

  Ten konwerter szerokokątny zwiększa możliwości optyczne kamery o 0,75x, co pozwala skuteczniej rejestrować szerokie ujęcia oraz filmować w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
 • rc-v100

  Pilot zdalnego sterowania RC-V100

  Przewodowe sterowanie kamerą pozwala kontrolować praktycznie każdą jej funkcję.
 • GP-E2

  Odbiornik GPS GP-E2

  Urządzenie GP-E2 zapewnia funkcje oznaczania z wykorzystaniem GPS, które umożliwiają dokładną lokalizację miejsc, w których są robione zdjęcia.

Produkty powiązane

 • Kamery

  XA70

  Profesjonalna kamera wideo 4K z matrycą CMOS o wielkości 1 cala. Technologia Dual Pixel CMOS AF, 15-krotny zoom optyczny, 5-osiowa stabilizacja, wyjście HDMI i obsługa transmisji UVC.
 • Kamery

  XA65

  Profesjonalna kamera wideo 4K z matrycą CMOS o wielkości 1/2,3 cala. Rozwiązanie z zaawansowanym autofokusem, 20-krotnym zoomem optycznym, 5-osiową stabilizacją, złączem 3G-SDI, wyjściem HDMI i obsługą transmisji UVC.
 • Kamery

  XA60

  Profesjonalna kamera wideo 4K z matrycą CMOS o wielkości 1/2,3 cala. Rozwiązanie z zaawansowanym autofokusem, 20-krotnym zoomem optycznym, 5-osiową stabilizacją, złączem wyjściem HDMI i obsługą transmisji UVC.
 • XA50/XA50

  Kompaktowa kamera 4K z matrycą CMOS o wielkości 1 cala, technologią Dual Pixel CMOS AF, 15-krotnym zoomem optycznym i 3G-SDI (tylko model XA55)

Powiązane artykuły

 1. Sygnał wyjściowy audio nie jest obsługiwany przez złącze USB