Wide range of lens options
alt text goes here

Szeroki wybór obiektywów

Użyj pełnoklatkowego obiektywu z mocowaniem EF, aby skorzystać z zalet funkcji automatycznej regulacji ostrości Dual Pixel CMOS. Mocowanie PL i B4 (wymaga adaptera umożliwiającego zmianę mocowania z B4 na EF/P) pozwala korzystać z wielu różnych obiektywów zapewniających jakość obrazu typową dla produktów firmy Canon.

Mocowanie Canon EF z blokadą Cinema Lock

Nagrywaj przy użyciu pełnoklatkowego obiektywu z mocowaniem EF, aby zyskać niezawodność, łatwość obsługi i niezwykłe parametry optyczne w szerokim zakresie ogniskowych.

Mocowanie EF z blokadą Cinema Lock zapewnia stabilność i idealnie nadaje się do stosowania z obiektywami o bardzo długich ogniskowych, jednocześnie zachowując wszystkie zalety tego typu rozwiązania.

Canon EF mount with Cinema Lock

Korekcja winietowania

Wykorzystaj w pełni informacje o obiektywie przekazywane do korpusu kamery, aby automatycznie dostosować poziomy oświetlenia w narożnikach kadru w celu korygowania niedoskonałości obiektywów. Jest to szczególnie przydatna funkcja w przypadku obiektywów szerokokątnych, ponieważ nadaje obrazowi naturalny wygląd.

Peripheral illumination correction

Korekcja aberracji chromatycznej

Umożliwia to skorygowanie kolorowych obwódek (aberracji chromatycznej) na skraju kadru dzięki różnym wskaźnikom refrakcji w przypadku różnych długości fali.

Więcej informacji na temat obsługiwanych obiektywów znajduje się w sekcji często zadawanych pytań na stronie pomocy technicznej.

Dowiedz się więcej

Chromatic aberration correction

Mocowanie PL

Model EOS C700 FF jest również dostępny z mocowaniem PL i obsługuje technologię Cooke /i w przypadku zgodnych obiektywów. Dostępna jest usługa zmiany mocowania z EF na PL i z PL na EF.

PL mount

Konfiguracja transmisji

Skorzystaj z trybu matrycy Super 16 mm dzięki adapterowi mocowania obiektywów telewizyjnych MO-4E/MO-4P B4 i 12-stykowemu złączu, aby zdalnie sterować przysłoną oraz rejestrować dane dotyczące regulacji ostrości, przybliżenia i położenia przysłony. Obsługa 12-stykowego złącza obiektywu umożliwia też doprowadzenie zasilania do uchwytu.

Broadcast configuration

Zapoznaj się z dodatkowymi zaletami