RF Lens / Adapter Control Ring Clicking Sound Modification

Modyfikacja dźwięku kliknięcia obiektywu RF / pokrętła sterowania na adapterze.

Sterowanie ciche

W niektórych przypadkach, takich jak nagrywanie filmu, przydatne może być usunięcie dźwięku kliknięcia generowanego przez pokrętło sterowania na obiektywie RF i adapterze mocowania EF-EOS R wyposażonym w takie pokrętło. Teraz firma Canon umożliwia to w formie płatnej usługi.

Przewodnik po cenach

Usługa jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon oraz u lokalnych autoryzowanych partnerów serwisowych CPS.

Model Cena*
Obiektywy RF 83,30 EUR
Adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji 59,50 EUR

* Wszystkie ceny obejmują podatek VAT i wysyłkę powrotną. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki do serwisu.
Ceny mogą zostać zmienione bez powiadomienia.
Członkom programu CPS przysługuje bezpłatna standardowa wysyłka zwrotna. Mogą oni korzystać z zapewniającej szybszą obsługę opcji Fast Track, adekwatnej do poziomu członkostwa.

Ważne informacje

Usługa jest odwracalna – dźwięk kliknięcia można przywrócić. Cena jest taka sama, jak w przypadku usuwania.

Important information

Usługa ta jest dostępna w centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon, bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnych autoryzowanych partnerów serwisowych CPS. Aby zadać pytanie lub zarezerwować usługę, wyślij wiadomość na adres cps.services@canon.de

Inne interesujące opcje

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services