Cinema EOS Maintenance Packages

Usługi konserwacyjne dla
kamer Cinema EOS

Nasz pakiet konserwacyjny

W ramach pakietu konserwacyjnego oferujemy kompleksowe usługi dla produktów Cinema EOS we wszystkich Centrach serwisowych i naprawczych firmy Canon.

Nasze usługi konserwacyjne dla kamer Cinema EOS to szeroki pakiet doskonałych korzyści, w którego skład wchodzi: czyszczenie matrycy, czyszczenie wewnętrznego kanału wentylacyjnego, kompleksowy test sprawności i wymiana części zużywanych w wyniku naturalnego cyklu żywotności produktu*.

Doświadczeni pracownicy techniczni firmy Canon zajmujący się kamerami Cinema EOS zadbają, aby Twój produkt był w pełni sprawny, co pozwoli Ci bez obaw realizować swoje projekty.

* Usługi dla kamer Cinema EOS – części zużywające się w wyniku naturalnego cyklu żywotności produktu (tj. przednia szybka, gwinty montażowe, płytki montażowe i osłony wejść) zostaną sprawdzone i wymieniowe według uznania technika.

Cinema EOS Service – Basic

Ważne informacje

Jeśli w trakcie realizacji usługi serwisowej zostanie stwierdzona usterka produktu, centrum serwisowe i naprawcze firmy Canon skontaktuje się z użytkownikiem, aby uzyskać kopię dowodu zakupu i potwierdzić aktualność gwarancji firmy Canon (jeśli nie została wcześniej dostarczona) lub – jeśli produkt nie jest już objęty gwarancją firmy Canon – omówić płatne opcje naprawy (tj. naprawy po cenie ryczałtowej, ograniczenia zakresu naprawy lub oszacowania czasu i kosztów).

W przypadku kolejnych usterek, których nie wykryto podczas serwisowania, nie ma gwarancji na naprawę.

Important information

Przewodnik po cenach

Wchodzi w życie 1 grudnia 2022 r.

Cena Model
EOS C100/C100 Mark II EOS C200 EOS C300/C500 EOS C300 Mark II EOS C300 Mark III / EOS C500 Mark II EOS C700 Series
285.60 EUR 321.30 EUR 321.30 EUR 321.30 EUR 404.60 EUR 404.60 EUR

 

Wszystkie ceny obejmują podatek VAT i wysyłkę powrotną. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki do serwisu.

Ceny mogą zostać zmienione bez powiadomienia.

Członkowie programu CPS mogą korzystać z szybszej realizacji usług, w zależności od poziomu członkostwa.

Usługi te są dostępne w centrach Canon Professional Service. W przypadku pytań należy wysłać wiadomość e-mail na adres cps.services@canon.de. Lokalni autoryzowani partnerzy serwisowi CPS mogą oferować równoważne lub podobne usługi.
Kliknij, aby prześledzić procedurę naprawy i znaleźć najbliższe centrum serwisowe firmy Canon.

Inne interesujące opcje

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych i zniżek na usługi konserwacyjne. Mają także dostęp do ekskluzywnych ofert.

Dołącz

Dowiedz się więcej

Canon Professional Services