PIXMA_TS_9050 home environment living room

PIXMA TS9050 Series

Ta atrakcyjna, wysokiej jakości drukarka pozwala wykorzystać potencjał zdjęć. Doskonała nawet dla najbardziej wymagających fotografów.

KUP ATRAMENT

PIXMA_TS_9050 close up of front panel

Kompaktowa, wyrafinowana, o niezwykłych możliwościach

Znakomita jakość druku i rozbudowane opcje połączeń. Urządzenie PIXMA TS9050 Series to w pełni funkcjonalna kolorowa drukarka fotograficzna, skaner i kopiarka z ekranem dotykowym o przekątnej 12,6 cm (5 cali) – w eleganckiej, kompaktowej obudowie.

Elegancka, kompaktowa konstrukcja

Nowa stylistyka i konstrukcja o około 29% mniejsza niż w przypadku poprzednich modeli*. Prosty, wyrafinowany kształt, fakturowane wykończenie i pozioma, zajmująca niewiele miejsca konstrukcja, która wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza. Model PIXMA TS9050 Series to znakomite urządzenie, które zapewnia świetną jakość wydruku zdjęć.

PIXMA_TS_9050 home environment chest of drawers


Szybka praca i łatwa obsługa

Automatyczna taca wyjściowa, przedni panel i dwa podajniki papieru umożliwiają szybsze i ekonomiczniejsze drukowanie. Duży ekran dotykowy o przekątnej 12,6 cm ułatwia dostęp do różnych funkcji, od zwykłego drukowania i skanowania po drukowanie zdjęć z karty SD.

PIXMA_TS_9050 Open front panel lifestyle

Uwolnij swoją kreatywność

Korzystając z ekranu dotykowego urządzenia PIXMA TS9050 Series, można stosować twórcze filtry fotograficzne w celu uatrakcyjnienia zdjęć oraz szybko i łatwo dodawać efekty znane z serwisów społecznościowych do zdjęć zapisanych na kartach SD. Ponadto przed wydrukowaniem zdjęcia można porównywać pierwotny obraz z obrazem, w którym zastosowano efekt, aby upewnić się, że wygląd zdjęcia jest zgodny z oczekiwaniami.

PIXMA_TS_9050 filtering images

Bezproblemowa łączność

Odbitki o profesjonalnej jakości i dokumenty można bez problemu drukować z dowolnego miejsca przez sieć Wi-Fi lub Ethernet, korzystając z systemu Android, iOS i Windows 10 Mobile. Ponadto funkcja PIXMA Cloud Link zapewnia swobodę drukowania i skanowania do usług w chmurze. Z kolei w przypadku urządzeń z systemem Android i funkcją NFC do rozpoczęcia skanowania i drukowania wystarczy jedno dotknięcie. Funkcja skanowania do chmury jest dostępna tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

PIXMA_TS_9050 phone connectively

Usługa PIXMA Cloud Link dostępna w aplikacji Canon PRINT lub na ekranie dotykowym urządzenia PIXMA TS9050 Series umożliwia drukowanie z wielu popularnych serwisów społecznościowych i usług w chmurze, w tym z Facebooka, Dysku Google i Dropboxa. Ponadto można korzystać z zasobów serwisu Instagram i drukować zdjęcia na błyszczącym papierze fotograficznym firmy Canon o formacie kwadratu 13×13 cm.

PIXMA cloud link
PIXMA_TS_9050 colour print out

Znakomite parametry pracy

Udoskonalona technologia głowic drukujących i atrament w 6 kolorach (w tym szary), które stosuje się w urządzeniu PIXMA TS9050 Series, umożliwiają zmniejszanie ziarnistości zdjęć i drukowanie wspomnień w zdumiewającej jakości.

Ekonomiczne drukowanie

Funkcja automatycznego włączania/wyłączania sprawia, że drukarka jest zawsze gotowa do pracy. Zastosowanie bardzo pojemnych kaset z atramentem XL firmy Canon zamiast ich standardowych odpowiedników umożliwia zmniejszenie kosztów drukowania jednej strony o 30%. Ponadto dzięki funkcji automatycznego drukowania obustronnego można oszczędzać na kosztach zakupu papieru.

Printing accessories lifestyle
PIXMA_TS_5050 product lifestyle video

Dane techniczne

icon

Wi-Fi

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Smartphone and Tablet print

Drukowanie ze smartfonów i tabletów

Aplikacja Canon PRINT

5.0 Type 12.6cm TFT

Duży ekran dotykowy o przekątnej 12,6 cm

Łatwa nawigacja po funkcjach drukarki

Creative Filter

Filtry kreatywne

Stosowanie filtrów zdjęć za pośrednictwem ekranu dotykowego

2 way

Podwójny podajnik papieru

Jednoczesne podawanie papieru zwykłego i fotograficznego

6 Single Inks

6 pojedynczych atramentów

Wystarczy wymieniać brakujący kolor atramentu

PIXMA Cloud Link

PIXMA Cloud Link

Drukowanie z i skanowanie do chmury

Memory Card

Karta SD

Drukowanie z kart pamięci SD

Zobacz pełne dane techniczne

PIXMA_TS_9050 close up of front panel
PIXMA_TS_9050 whats in the box

Zawartość pudełka

Ta wysokiej jakości kompaktowa drukarka do użytku domowego umożliwia bezproblemowe drukowanie i skanowanie dokumentów oraz zdjęć.

• Drukarka wielofunkcyjna – PIXMA TS9050 Series

• Instalacyjne zbiorniki z atramentem

• Przewód zasilający

• Instalacyjna płyta CD-ROM

• Instrukcje obsługi

Canon PIXMA TS9050 Series
Oceny i recenzje

Produkty powiązane

Akcesoria

Większe możliwości drukarki

Od drukowania z mediów społecznościowych i usług w chmurze po albumy z wycinkami i rozkładane karty. Wykorzystaj swoją kreatywność dzięki aplikacji Canon Print i oprogramowaniu Creative Park.

* Porównanie wielkości z poprzednim modelem z serii MG7700 (kaseta z papierem z przodu, tylna taca i taca wyjściowa zostały wsunięte w korpus urządzenia). Jeśli w kasecie z przodu umieszczono papier formatu A4/LTR, część kasety będzie wystawać poza panel operacyjny (35 mm – seria PIXMA TS9050).