PIXMA Home Office Printers
alt text goes here

PIXMA
Drukarki do domowego biura

Wydajne, wyposażone w opcje łączności drukarki i urządzenia wielofunkcyjne do tworzenia wysokiej jakości wydruków w domowych biurach.

Zaawansowane rozwiązania biznesowe

Urządzenia PIXMA do domowego biura są zaawansowanymi, wydajnymi rozwiązaniami o wysokiej jakości, które spełnią potrzeby każdej firmy.

Drukarki

Wysoka wydajność

Nasze stylowe, kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne i drukarki PIXMA do domowego biura są wyposażone w wiele praktycznych rozwiązań, takich jak podajniki ADF i podwójne podajniki papieru, zapewniających maksymalną wydajność drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania przy zachowaniu niskich kosztów.

High Productivity

Inteligentna łączność

Opcje połączeń obejmują Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet i gniazda kart SD. Dzięki aplikacji Canon PRINT można drukować i skanować za pomocą wielu komputerów i urządzeń inteligentnych.

Smart Connectivity

Najnowocześniejsze oprogramowanie

Oprogramowanie My Image Garden firmy Canon obejmuje pakiet narzędzi biznesowych, dostępnych w jednym, łatwym w obsłudze interfejsie. Skanowanie dokumentów wprost do usług w chmurze, takich jak Dropbox i Evernote, ułatwia udostępnianie.

Cutting edge software

Niższe wydatki na atrament i papier

Ekonomiczne pojemniki z atramentem XL i XXL umożliwiają wydrukowanie większej liczby stron za te same pieniądze. Automatyczny druk dwustronny umożliwia oszczędzanie papieru i drukowanie profesjonalnych, dwustronnych dokumentów.

Dowiedz się więcej

Przenośne drukowanie

Ciesz się jakością wydruków w formacie A4 dzięki przenośnym drukarkom PIXMA. Wybierz drukarkę SELPHY do drukowania zdjęć 10x15 cm (4x6 cali) w dowolnym miejscu.

Portable Printing

Drukarki przenośne

Drukowanie w formacie A3

Drukarki dokumentowe i fotograficzne PIXMA umożliwiające drukowanie w formacie A3. Postaw na specjalną, profesjonalną drukarkę fotograficzną PIXMA, aby tworzyć zdjęcia o zdumiewającej jakości.

A3 Printing

Drukowanie w formacie A3

Inne modele PIXMA

Przeżyj swoją historię. Wydrukuj swoją historię.

Przechowywanie ważnych wspomnień w postaci zdjęć o profesjonalnej jakości nigdy nie było łatwiejsze. Drukowanie odbitek w domu jest kwestią sekund.

Więcej informacji

Pomoc techniczna