Drukarki fotograficzne PRO


Profesjonalne drukarki fotograficzne formatu A3

Przejmij pełną twórczą kontrolę nad swoimi zdjęciami dzięki profesjonalnej drukarce fotograficznej PIXMA. Atramentowe drukarki fotograficzne A3 z systemami 8, 10 lub 12 atramentów zawsze zapewniają wysoką jakość, na którą zasługują Twoje zdjęcia.

Profesjonalna drukarka fotograficzna formatu A2

Korzystaj z możliwości drukowania zachwycających obrazów do formatu A2 bez kompromisów w zakresie jakości. Wykorzystaj szybkość drukowania i możliwość uspójnienia kolorów – dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, np. papieru błyszczącego, matowego, artystycznego i o płóciennej fakturze, uzyskasz właściwy wygląd.

Profile

Tworzenie profili ICC za pomocą oprogramowania do zarządzania kolorami

Spektrometr i oprogramowanie Color Management Tool Pro firmy Canon umożliwiają łatwe tworzenie własnych profili ICC zoptymalizowanych pod kątem drukarki, papieru i określonego środowiska pracy. Ma ono przejrzysty i intuicyjny kreator umożliwiający drukowanie tabel pomiarowych, które można skanować za pomocą całej gamy urządzeń kalibrujących X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). To pomoże zagwarantować wysoką jakość i wierność odwzorowania kolorów, które sprostają wymaganiom.


Nakładanie atramentu na papier

Zapierająca dech w piersiach jakość obrazów drukowanych na profesjonalnych drukarkach fotograficznych to doskonałe połączenie pasji twórcy i naszej technologii. Firma Canon zainwestowała wiele lat w rozwój systemów technologii głowic drukujących FINE i doskonalenie atramentów. Pozwoliło to uzyskać efekty, które dzisiaj cieszą użytkowników. Wybór profesjonalnego systemu 12 i 10 atramentów pigmentowych oraz specjalistycznego systemu 8 atramentów barwnikowych pozwala twórcom i firmom znaleźć optymalną drukarkę fotograficzną formatu A3 lub A2, która pozwoli uzyskać wyjątkową jakość wydruków w najbardziej ekonomiczny i efektywny sposób.

Czarno-białe wydruki

Zestaw specjalnych atramentów monochromatycznych i ustawienie „Print Black and White Photo” (Drukuj czarno-białe zdjęcie) w sterowniku w połączeniu z funkcjami takimi jak Chroma Optimizer gwarantuje jednolity połysk i większą intensywność czerni. Dzięki temu profesjonalne drukarki firmy Canon pozwalają odkryć nowy poziom jakości profesjonalnego druku monochromatycznego.


Pomoc techniczna dla profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA.

Wcześniejsze profesjonalne drukarki atramentowe

Dane techniczne i informacje o zgodności materiałów eksploatacyjnych z wcześniejszymi profesjonalnymi drukarkami fotograficznymi PIXMA znajdują się w sekcji archiwum produktów.

  • Canon
  • Drukarki
  • Profesjonalne atramentowe drukarki fotograficzne formatu A2 i A3