Drukarki fotograficzne PRO


Profesjonalne drukarki fotograficzne formatu A3

Przejmij pełną twórczą kontrolę nad swoimi zdjęciami dzięki profesjonalnej drukarce fotograficznej PIXMA. Atramentowe drukarki fotograficzne A3 z systemami 8, 10 lub 12 atramentów zawsze zapewniają wysoką jakość, na którą zasługują Twoje zdjęcia.

PIXMA do profesjonalnego wydruku zdjęć

Profesjonalna drukarka fotograficzna formatu A2

Korzystaj z możliwości drukowania zachwycających obrazów do formatu A2 bez kompromisów w zakresie jakości. Wykorzystaj szybkość drukowania i możliwość uspójnienia kolorów – dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, np. papieru błyszczącego, matowego, artystycznego i o płóciennej fakturze, uzyskasz właściwy wygląd.

imagePROGRAF PRO-1000

Profile

Tworzenie profili ICC za pomocą oprogramowania do zarządzania kolorami

Spektrometr i oprogramowanie Color Management Tool Pro firmy Canon umożliwiają łatwe tworzenie własnych profili ICC zoptymalizowanych pod kątem drukarki, papieru i określonego środowiska pracy. Ma ono przejrzysty i intuicyjny kreator umożliwiający drukowanie tabel pomiarowych, które można skanować za pomocą całej gamy urządzeń kalibrujących X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). To pomoże zagwarantować wysoką jakość i wierność odwzorowania kolorów, które sprostają wymaganiom.

[MASTER] Picture_Colour-managment

Nakładanie atramentu na papier

Zapierająca dech w piersiach jakość obrazów drukowanych na profesjonalnych drukarkach fotograficznych to doskonałe połączenie pasji twórcy i naszej technologii. Firma Canon zainwestowała wiele lat w rozwój systemów technologii głowic drukujących FINE i doskonalenie atramentów. Pozwoliło to uzyskać efekty, które dzisiaj cieszą użytkowników. Wybór profesjonalnego systemu 12 i 10 atramentów pigmentowych oraz specjalistycznego systemu 8 atramentów barwnikowych pozwala twórcom i firmom znaleźć optymalną drukarkę fotograficzną formatu A3 lub A2, która pozwoli uzyskać wyjątkową jakość wydruków w najbardziej ekonomiczny i efektywny sposób.

Czarno-białe wydruki

Zestaw specjalnych atramentów monochromatycznych i ustawienie „Print Black and White Photo” (Drukuj czarno-białe zdjęcie) w sterowniku w połączeniu z funkcjami takimi jak Chroma Optimizer gwarantuje jednolity połysk i większą intensywność czerni. Dzięki temu profesjonalne drukarki firmy Canon pozwalają odkryć nowy poziom jakości profesjonalnego druku monochromatycznego.

Wyjście PIXMA PRO

Pomoc techniczna dla profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA.

Sterowniki, oprogramowanie i podręczniki do profesjonalnej drukarki fotograficznej PIXMA

Wcześniejsze profesjonalne drukarki atramentowe

Dane techniczne i informacje o zgodności materiałów eksploatacyjnych z wcześniejszymi profesjonalnymi drukarkami fotograficznymi PIXMA znajdują się w sekcji archiwum produktów.

Produkty archiwalne
  • Canon
  • Drukarki
  • ...
  • Profesjonalne atramentowe drukarki fotograficzne formatu A2 i A3